Obecnie mamy 12 gości na stronie.

Higiena na co dzień

Aloes doskonale sprawdza się jako naturalny środek do codziennej higieny! Wykorzystaj jego możliwości i ciesz się świeżością przez cały dzień!

Korzystając z naturalnych antybakteryjnych i łagodzących właściwości miąższu aloesowego, surowiec ten można z bardzo dobrymi efektami wykorzystać do produkcji środków codziennej higieny osobistej. Forever Living Products proponuje aloesową linię pielęgnacyjną produktów o wysokiej zawartości miąższu Aloe vera. Jest to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy dbając o siebie, szczególnie wysoko cenią działanie produktów naturalnych.

37,46 zł

Dezodorant Aloe Ever Shield

Czysty miąższ aloesowy ma tak silne właściwości bakteriostatyczne, że można byłoby używać go co dzień do pielęgnacji całego ciała jako niezwykle skutecznego środka higieny osobistej. Składniki miąższu Aloe vera potrafią bowiem regulować tzw. mikroflorę skórną.

Naturalny dezodorant aloesowy w sztyfcie - aloe ever shield

18,08 zł

Aloesowy Balsam do ust

Nareszcie koniec z pierzchnięciem i pękaniem skóry na wargach! Koniec z uczuciem nadmiernej suchości, które zmusza wiele osób do ciągłego zwilżania ust językiem, co jeszcze bardziej pogłębia kłopoty zamiast im przeciwdziałać.

Aloesowy  balsam do ust - pomadka

118,82 zł

Aloe MSM Gel

Aloe MSM Gel, podobnie jak inne produkty pielęgnacyjne FLP, zawiera znaczącą ilość (40%) czystego miąższu Aloe vera. Jest to niezmiernie ważne z punktu widzenia działania oraz wchłaniania tego unikalnego produktu przez skórę.

aloes na stawy

40,00 zł

Aloesowa Pasta do Zębów

Dzięki unikalnym właściwościom bakteriostatycznym miąższu Aloesowa Pasta do zębów niezwykle skutecznie zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej, co zabezpiecza zarówno przed próchnicą, jak i tworzeniem się kamienia.

Aloesowa pasta do Zębów - Forever Bright

219.68 zł

Perfumy 25th Edition for Women

25th Edition dla kobiet to wyjątkowa kompozycja delikatnych kwiatowych zapachów, by otulić Cię urzekającą mgiełką i podkreślić Twoją kobiecość.

Zapach róż, jaśmin, lilia, aloesowe, perfumy

68,46 zł

Aloesowe Mydło w płynie

Naturalny skład czystego miąższu aloesowego jest jakby stworzony wprost do tego, aby działać jednocześnie oczyszczająco, nawilżająco i kojąco. Nic dziwnego więc, że stanowi on znakomitą bazę wyjściową do wytworzenia mydła o wybitnych właściwościach pielęgnacyjnych. Najlepiej, jeżeli jest to mydło w płynie, gdyż wtedy miąższu aloesowego może być w nim jak najwięcej.

Aloesowe Mydło w płynie - myje bez łez

94,29 zł

Aloesowy Żel do Kąpieli

Każdy z nas zasługuje raz na jakiś czas na taką chwilę, która należy wyłącznie do niego. Dobrze jest wtedy uwolnić się do stresów, zapomnieć choć na moment o uciekającym czasie, zająć się tylko i wyłącznie sobą. Forever Living Products proponuje nam chwilę wspaniałego relaksu z Aloesowym Żelem do Kąpieli.

Aloesowy Żel do Kąpieli

238,94 zł

Perfumy 25th Edition for Men

25th Edition dla mężczyzn to zmysłowe połączenie nut owocowych i ziołowych z dodatkiem aromatów drzewnych. Nuta główna harmonijnie łączy aromat bazylii i lawendy ze świeżością ananasa i bergamotki.

Aloesowe perfumy dla meżczyzn

125,28 zł

Forever Aloe MPD

Forever Aloe MPD to silnie skondensowany, wysokoefektywny płyn detergentowy do uniwersalnego zastosowania w gospodarstwie domowym. Jest wyjątkowo przyjazny wobec środowiska (zawiera składniki ulegające biodegradacji), jak i dla samego użytkownika, gdyż dzięki specjalnie opracowanej formule nie wpływa niekorzystnie na skórę.

Forever Aloe MPD - naturalny detergent uniwersalny

00,00 zł

Gentleman- aktualnie niedostępny

Emulsja po goleniu Gentleman's Pride pojawiła się w ofercie Forever Living Products na wyraźne życzenie męskiej części klienteli firmy. Wielu panów już dawno wykryło, że Aloe First, Aktywator Aloesowy lub Krem Aloesowo-Propolisowy, używane tuż po goleniu, przynoszą delikatnej skórze twarzy nieocenione wręcz korzyści.

Aloesowa Emulsja po goleniu

23,37 zł

Aloesowy Balsam do ust SPF 30

Słońce, wiatr i zimno mogą dawać się we znaki delikatnej skórze ust, przez co będzie ona popękana, obolała, podrażniona i sucha. Ochrona ust przed negatywnymi czynnikami jest równie ważna, jak ogólna ochrona skóry, jednak często je pomijamy, koncentrując się tylko na nawilżaniu twarzy i ciała.

Forever Sun Lips to kojący balsam do ust, który pomaga chronić delikatną skórę warg przed słońcem i wiatrem, jednocześnie oferując miętowe uczucie chłodzenia i orzeźwienia!

balsam do ust SPF 30

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD