Obecnie mamy 19 gości na stronie.

Aloes na lato

Lato - okres, w którym nasze ciało wymaga szczególnej troski. Aloes doskonale sprawdza się w roli "opiekuna" naszej skóry. Zobacz 6 produktów, które tworzą "wakacyjny niezbędnik aloesowy"!

Aloe Sunscreen

Emulsja do opalania SPF 30, która doskonale chroni każdy typ skóry i zachowuje właściwości ochronne do 40 minut kąpieli. Nakładaj ją obficie na 15-30 minut przed wyjściem na słońce. Aloe Sunscreen sprawdza się również doskonale jako emulsja łagodząca po opalaniu, kojąc i nawilżając skórę

Galaretka Aloe Vera

Łagodzi skutki ukąszeń owadów i przyspiesza gojenie się drobnych skaleczeń i otarć skóry. Jest niezastąpiona po nadmiernym opalaniu, kojąc skórę i bezpiecznie nawilżając tkanki.

Aloe First

Łagodzi oparzenia spowodowane zbyt długim przebywaniem na słońcu i przyspiesza proces odnowy skóry. Rozpylony na włosy, chroni je przed niszczącym działaniem promieni słonecznych, soli morskiej i chloru. Doskonale się sprawdza jako spray chłodzący i nawilżający.

Dezodorant Aloe Ever-Shield

Skuteczny, a jednocześnie delikatny i łagodny dla skóry, może być nakładany bezpośrednio po opalaniu, goleniu lub depilacji. Nie zawiera soli aluminium, nie powoduje więc podrażnień i reakcji uczuleniowych. Nie plami ubrań.

Aloesowy balsam do ust

Dzięki zawartości olejku jojoba nawilża i chroni usta przed wysuszeniem. Bardzo poręczna "pierwsza pomoc" przy ukąszeniach, drobnych skaleczeniach, otarciach itp.

Aloesowy Żel do Kąpieli

Zawiera rumianek łagodzący i nawilżający skórę - nie do zastąpienia po gorącym dniu.

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD