Obecnie mamy 9 gości na stronie.

Aloes w prasie - sierpień

Nie tylko my doceniamy wspaniałość aloesu. Oto co na jego temat można przeczytać w prasie

Bella Relaks

11/08/2008

Dobrodziejstwa natury

(...)Dobroczynny aloes od dawien dawna jest sprzymierzeńcem pielęgnacji urody. Wyciąg z liści aloesu stosuje się w bardzo wielu kosmetykach. Ma działanie nawilżające i kojące. Warto, byś miała go w domu. Okłady z aloesu pomogą ci np. pozbyć się obrzęków nóg, złagodzą również podrażnienia skóry. Pijąc aloesowy sok wzmocnisz swój organizm, podniesiesz jego odporność i zdolność do regeneracji komórek.(...)

Głos Szczećiński

09/08/2008

Wielka jest siła aloesu

(...)Słodko-gorzki i mocny w działaniu jak poranna kawa. Niezawodny wśród kosmetyków, a do tego specjalista od zmiennych nastrojów skóry. Po prostu aloes.(...) Bo aloes to niemal niewyczerpana studnia dobroczynnych składników. Kosmetolodzy cenią go za to, że zawiera witaminy A, C, F, śladowe ilości B12 oraz wszystkie pierwiastki, które mają zbawienny wpływ na naszą skórę - sód, potas, wapń, magnez, mangan, miedź, chrom, cynk i żelazo. Dodatkowo w aloesie jest kwas salicylowy o silnych właściwościach przeciwzapalnych i antybakteryjnych oraz aminokwasy i saponiny zapobiegające utracie wody.(...) Co pozwoli przywrócić skórze optymalny poziom nawilżenia, ukoić po nadmiernym opalaniu. Specjaliści polecają właśnie aloes. Jest bezpieczny ze względu na swoje naturalne, roślinne pochodzenie i ma dobroczynny wpływ na każdy rodzaj cery. Może być wykorzystywany do nawilżania ciała i włosów.(...)

Samo zdrowie

sierpień 2008

Aloes na opryszczkę

(...) Gdy na ustach pojawi się zimno, warto stosować okłady z aloesu. Dzięki nim pęcherzyki mniej boją, a ranka szybciej się goi.(...)

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD