Obecnie mamy 19 gości na stronie.

Relaksujący balsam do masażu

cena: 92,99 zł

Nasz nowy Relaxation Massage Lotion sprawi, że nie wychodząc z domu, poczujesz się dopieszczona od stóp do głów. W unikalnej recepturze tego gładkiego, nie pozostawiającego tłustego osadu balsamu do masażu znalazł się aloes o właściwościach odżywczych, olejki eteryczne z aromatycznych kwiatów bergamotki, białej herbaty i ekstraktów owocowych, a także odmładzająca lawenda.

  • Odżywia i koi twoją skórę
  • Łączy Aloe Vera z lawendą, białą herbatą oraz innymi olejkami eterycznymi
  • Używaj po kąpieli z Relaxation Bath Salts lub Relaxation Shower Gel

Forever Living Products połączyło Aloe Vera o właściwościach kojących i odżywczych, olejki eteryczne, białą herbatę i ekstrakty owocowe, by stworzyç ten gładki, nie pozostawiający tłustego osadu balsam do masażu ? doskonały po kąpieli z Relaxation Bath Salts lub Relaxation Shower Gel. Wzięliśmy nasz stabilizowany miąższ Aloe Vera, ceniony za właściwości kojące i nawilżające, i dodaliśmy do niego lawendę i białą herbatę. Lawenda doskonale pomaga zrelaksować się, podczas gdy biała herbata nadaje balsamowi świeży, ożywczy aromat. Olejki eteryczne z aromatycznych kwiatów bergamotki oraz wyciąg z ogórka dopełniają unikalnej receptury balsamu. Relaxation Massage Lotion to doskonałe zakończenie stresującego dnia. Wmasuj go w skórę i uwolnij się od trosk!

Sposób użycia

Po kąpieli z dodatkiem Relaxation Bath Salts lub Relaxation Shower Gel delikatnie osusz skórę ręcznikiem, pozostawiając ją lekko wilgotną. Nałóż Relaxation Massage Lotion i delikatnie wmasuj go w skórę, by stała się odprężona i jedwabiście gładka

Komentrze

Polecamy:

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD