Obecnie mamy 9 gości na stronie.

Relaksujące sole do kąpieli

cena: 90.28 zł

Połączenie legendarnych soli z Morza Martwego, lawendy i innych olejków eterycznych to prawdziwa "farma piękności" w butelce! Morze Martwe słynie z właściwości regenerujących. W przeciwieństwie do innych soli do kąpieli, sole z Morza Martwego zawierają znaczne ilości różnych substancji mineralnych, które są cenione na całym świecie ze względu na właściwości odmładzające.

Uwolnij sie od trosk, biorąc aromatyczną kąpiel w legendarnych solach z Morza Martwego, lawendzie i innych olejkach eterycznych.

Już od czasów starożytnych Egiptu ludzie z całego świata podróżowali nad Morze Martwe, słysząc o jego właściwościach terapeutycznych. Sole z Morza Martwego doskonale koją i nawilżają skórę.

Kiedyś były one dostępne nielicznym wybrańcom, których stać było na podróż nad Morze Martwe lub wizytę w ekskluzywnym spa. Teraz wystarczy dodać dwie łyżki Relaxation Bath Salts do kąpieli, by cieszyć się pięknym aromatem lawendy i poczuć wspaniałe działanie soli na własnej skórze. Zapisy nie są wymagane!

Składniki użycia

Do wanny, pod strumień bieżącej wody, wsypać około dwóch łyżek soli. W celu uzyskania najlepszych efektów poczekać, aż sól całkowicie się rozpuści( w razie potrzeby delikatnie zamieszać)

Komentrze

Polecamy:

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD