Obecnie mamy 18 gości na stronie.

Aroma Spa Collection

Aroma Spa Collection - Pieść swoje zmysły naszą kolekcją produktów aroma-spa! Stwórz własny domowy salon Spa.

W tym bogatym zestawie Aroma Spa Collection znajdują się naturlane składniki, które Twoja skóra wręcz pokocha:

  • Miąższ Aloe Vera - doskonale nawilżając i łagodzący
  • Ekstrakty owocowe
  • Naturalna aromaterapia, która zawsze poprawia nastrój i polpsza samopoczucie

Używając ich pojedyńczo lub razem, będziesz cieszyć się aromaterapeutycznymi korzyściami z wizyty na farmie piękności w zaciszu swojego własnego domu

Etapy pielęgnacji:

Etap 1: Uwolnij się od trosk, biorąc aromatyczną kąpiel z dodatkiem Relaxation Bath Salts, skomponowanych z legendarnych soli z Morza Martwego, lawendy, i innych olejków eterycznych.Działają one kojąco i rozluźniająco, ten skład przynosi również ulgę zmęczonym i napiętym mięśniom i obolałym stawom.

Etap 2: Oczyść skórę, stosując Relaxation Shower Gel, używaj go naszą myjką loofah, by złuszczyć i wygładzać naskórek.Wykonaj nią masaż całego ciała ruchami okrężnymi z dołu do góry w kierunku serca. Efektem tego zabiegu będzie nawilżona i jedwabiście gładka skóra - ten swoisty peeling poprawi również krążenie krwi.

Etap 3: Nawilż skórę naszym aromatycznym, gładkim Relaxation Massage Lotion- idealnym zwieńczeniem twojego cudownego domowego zabiegu spa. Jest to znakomicie wchłaniający się balsam do ciała.

249.20 zł

Zestaw Aroma Spa - chwilowo niedostępny

Pieść swoje zmysły naszą 3-elementową kolekcją produktów aroma spa.

Aloe Relaxation Salts, Aloe Shower Gel, Aroma Massage lotion

92,99 zł

Relaksujący balsam do masażu

Nasz nowy Relaxation Massage Lotion sprawi, że nie wychodząc z domu, poczujesz się dopieszczona od stóp do głów. W unikalnej recepturze tego gładkiego, nie pozostawiającego tłustego osadu balsamu do masażu znalazł się aloes o właściwościach odżywczych, olejki eteryczne z aromatycznych kwiatów bergamotki, białej herbaty i ekstraktów owocowych, a także odmładzająca lawenda.

Aloe Relaxation Salts, Aloe Shower Gel

90.28 zł

Relaksujące sole do kąpieli

Połączenie legendarnych soli z Morza Martwego, lawendy i innych olejków eterycznych to prawdziwa "farma piękności" w butelce! Morze Martwe słynie z właściwości regenerujących. W przeciwieństwie do innych soli do kąpieli, sole z Morza Martwego zawierają znaczne ilości różnych substancji mineralnych, które są cenione na całym świecie ze względu na właściwości odmładzające.

Relaxation Shower Gel

22.63 zł

Mydło do twarzy i ciała z awokado

Podstawą naturalnego piękna jest czysta, zdrowa skóra. A podstawą czystej, zdrowej skóry jest natura. Od ponad 30 lat Forever Living Products jest liderem w wyszukiwaniu i doskonaleniu naturalnych źródeł gładszej i piękniejszej skóry. I właśnie udoskonaliliśmy następne: avokado.

Aloe Relaxation Salts,

81,37 zł

Relaksujący żel pod prysznic

Korzystaj z zaawansowanej pielęgnacji skóry za każdym razem, gdy bierzesz prysznic z naszym aromatycznym Relaxation Shower Gel. Wykorzystując przy komponowaniu receptury nawilżającą i kojącą moc Aloe Vera oraz olejki eteryczne i ekstrakty owocowe ? w tym z lawendy, bergamotki i ogórka ? Forever Living stworzyło żel pod prysznic, który pokochasz.

Miąższ Aloe Vera

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD