Obecnie mamy 15 gości na stronie.

Codzienna higiena

Korzystając z naturalnych antybakteryjnych i łagodzących właściwości miąższu aloesowego, surowiec ten można z bardzo dobrymi efektami wykorzystać do produkcji środków codziennej higieny osobistej. Forever Living Products proponuje aloesową linię pielęgnacyjną produktów o wysokiej zawartości miąższu Aloe vera. Jest to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy dbając o siebie, szczególnie wysoko cenią działanie produktów naturalnych.

Artykuły:
 • Higiena jamy ustnej

  Miliony ludzi ma kłopoty z zębami, pomimo odpowiedniej pielęgnacji i regularnych wizyt u dentysty. Prawdziwym problemem nie są jednak ubytki szkliwa spowodowane próchnicą, ale dziąsła, a raczej ich cofanie się i odsłanianie wrażliwych szyjek zębów.

  więcej >>
 • Męski punkt widzenia

  Czasy, kiedy na łazienkowych półkach niepodzielnie królowały damskie kosmetyki, a pianka i maszynka do golenia nieśmiało kryły się w kącie, bezpowrotnie mijają. Mężczyźni bardziej niż kiedyś dbają o siebie i swój wygląd, zaczynają zaglądać do zakładów kosmetycznych, coraz więcej czasu spędzają w łazience, a ich kosmetyki zajmują na półkach tyle samo miejsca co damskie.

  więcej >>
 • Wiosenne porządki ze skórą - Katarzyna Sobczak

  Niedobór słońca podczas zimy, mroźny, ostry wiatr, przegrzane i zbyt suche pomieszczenia, nieodpowiednia dieta i brak ruchu nie służą naszemu zdrowiu i skórze.

  więcej >>

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD