Obecnie mamy 14 gości na stronie.

Aloes do picia

Dlaczego pić aloes? ponieważ jest to jedna z niewielu roślin, której miąższ tak doskonale reguluje funkcje trawienne, oraz reperuje nadwyreżone złym odżywianiem jelita oraz cały układ pokarmowy

Najważniejszym warunkiem efektywnego działania wzmacniającego napoju aloesowego jest wysoka zawartość czystego miąższu, pozyskanego z liści roślin co najmniej 4-letnich. Aby wprowadzony do sprzedaży napój był absolutnie bezpieczny w używaniu na co dzień, musi być bardzo dokładnie oczyszczony z aloiny i emodyny - dwóch substancji o działaniu przeczyszczającym, znajdujących się w skórce liścia aloesowego - i tak właśnie jest w przypadku wszystkich napojów aloesowych Forever Living Products. Zawartość czystego miąższu Aloe barbadensis (stabilizowanego miąższu Aloe vera) waha się w granicach 89 - 97,4%. Potwierdzona wynikami badań laboratoryjnych zawartość aloiny i emodyny nie przekracza 5 ppm (ang. parts per milion). Miąższ Aloe vera to wspaniały dodatek do codziennej diety, służący wzmocnieniu i poprawie kondycji całego organizmu!

Artykuły:
 • Potężny antyutleniacz

  Wolne rodniki spełniają pewną pozytywną rolę w organizmie, są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów życiowych, zwłaszcza przy biosyntezie DNA, czy produkcji hormonów, ale powinny ulegać szybkiej neutralizacji, natychmiast po odegraniu swojej pozytywnej roli.

  więcej >>
 • Forever Aloe2Go

  Uwielbiasz korzystne działanie Miąższu Aloe Vera. I uwielbiasz słodki, odżywczy smak Forever Pomesteen Power. FLP wzięło to, co najlepsze z obu tych napojów, i połączyło w poręcznej, jednorazowej porcji!

  więcej >>
 • Forever Pomesteen Power - Twoje wsparcie w walce z wolnymi rodnikami

  Dla nas w Forever Living Products nic nie jest ważniejsze niż wasze zdrowie i uroda. Do tworzenia produktów nasze laboratoria badawcze wybierają tylko najlepsze i najbardziej skuteczne składniki, jakimi dysponuje natura.

  więcej >>

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD