Obecnie mamy 10 gości na stronie.

Forever Living Products

W tym roku minęło dokładnie 30 lat od chwili, gdy amerykański przedsiębiorca Rex Maughan zobaczył w prostej pustynnej roślinie przyszłość swoją i wielu ludzi na całym świecie. Rex Maughan nie odkrył nic nowego, uwierzył po prostu w znane już od tysięcy lat działanie aloesu i postawił sobie za cel udostępnić aloes jako zdrowy, naturalny element diety dla każdego, na całym świecie.

Dzisiejsze obroty FLP przekraczają 2 miliardy $ rocznie. Rex Maughan stworzył gigantyczne imperium. Oprócz FLP International jest właścicielem Aloe Vera of America - największego na świecie producenta Aloe Vera, plantacji aloesowych w Meksyku, Teksasie i na Dominikanie, a także licznych nieruchomości w USA i na całym świecie. Sukces jego dystrybutorów stał się jego pasją i celem nadrzędnym. Aby ten sukces mogli osiągnąć, Rex Maughan dostarcza im produkty najwyższej jakości.

FLP, będąc właścicielem olbrzymich plantacji aloesowych jest niezależne od zewnętrznych dostawców i kontroluje cały proces produkcji od rośliny do produktu. Na straży czystości i jakości produktów aloesowych stoi Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu (IASC). Forever Living Products jako pierwsze otrzymało Pieczęć Aprobaty IASC. Ponadto produkty FLP posiadają świadectwo koszerności i certyfikat islamski.

Oprócz tego firma FLP od początku swojego istnienia, zaangażowana jest w produkcję wyrobów nietestowanych na zwierzętach - jest uprawniona do używania logo "cruelty-free" (wolne od okrucieństwa) organizacji PETA.

Forever Living Products jest dzisiaj największym na świecie dostawcą miąższu aloesowego i według listy Fortune 500 największym prywatnym przedsiębiorstwem w Arizonie.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Forever Living Products: www.foreverliving.com lub na jej polskiej odpowiedniczce: www.flp.com.pl

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD