Obecnie mamy 10 gości na stronie.

Dezodorant Aloe Ever Shield

cena: 37,46 zł

Czysty miąższ aloesowy ma tak silne właściwości bakteriostatyczne, że można byłoby używać go co dzień do pielęgnacji całego ciała jako niezwykle skutecznego środka higieny osobistej. Składniki miąższu Aloe vera potrafią bowiem regulować tzw. mikroflorę skórną.

Sam pot jest bezwonny, a nieprzyjemne i nie tolerowane w cywilizowanym świecie zapachy ludzkiej skóry powstają dopiero przy współudziale bakterii zamieszkującej naszą skórę. Miąższ aloesowy w sposób naturalny reguluje te procesy, zapobiegając nadmiernemu namnażaniu się bakterii zwłaszcza w miejscach, gdzie gruczołów potowych jest więcej..

Dezodorant Ever-Shield znakomicie wywiązuje się ze swej roli, gdyż ma postać sztyftu. Miąższ aloesowy został w nim osadzony stałym nośniku, który zatrzymując się na powierzchni skóry przedłuża jej kontakt ze składnikami aloesu, zwiększając efektywność ich działania bakteriostatycznego. Dezodorant Ever-Shield działa wyjątkowo długo i skutecznie. Nie powoduje podrażnień i nie plami ubrania. Nie jest przesadnie perfumowany. Ma bardzo subtelny zapach, który harmonizuje z naturalną wonią czystej skóry.

Aloesowy dezodorant Ever-Shield należy do najnowszej generacji kosmetyków pielęgnacyjnych naturalnego pochodzenia, nie ingerujących w równowagę biologiczną skóry. Miąższ aloesowy użyty jako dezodorant nie hamuje więc naturalnego wydzielania potu. Poprzez działanie na mikroflorę skóry w sposób całkowicie naturalny zapobiega jedynie powstawaniu krępujących zapachów.

  • daje efekt długotrwałej, naturalnej świeżości
  • nie zawiera soli aluminium ani żadnych innych chemikaliów antyperspiracyjnych
  • łagodzi podrażnienia i zapobiega infekcjom np. po usuwaniu włosów
  • nie plami ubrań
  • ma bardzo subtelny, delikatny zapach

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany Miązsz Aloe vem 4,4%), woda dejo-nizowana, nośnik półstały, aromat.

Opakowanie: 92 g

Komentrze

Polecamy:

  1. Męski punkt widzenia

    Czasy, kiedy na łazienkowych półkach niepodzielnie królowały damskie kosmetyki, a pianka i maszynka do golenia nieśmiało kryły się w kącie, bezpowrotnie mijają. Mężczyźni bardziej niż kiedyś dbają o siebie i swój wygląd, zaczynają zaglądać do zakładów kosmetycznych, coraz więcej czasu spędzają w łazience, a ich kosmetyki zajmują na półkach tyle samo miejsca co damskie.

    więcej»

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD