Obecnie mamy 13 gości na stronie.

Aloesowy Balsam do ust

cena: 18,08 zł

Nareszcie koniec z pierzchnięciem i pękaniem skóry na wargach! Koniec z uczuciem nadmiernej suchości, które zmusza wiele osób do ciągłego zwilżania ust językiem, co jeszcze bardziej pogłębia kłopoty zamiast im przeciwdziałać.

A może gnębią nas zajady lub zbyt często atakująca opryszczka? Wprawdzie Aloesowy Balsam do Ust nie zaradzi przyczynie tych dolegliwości, ale potrafi znacznie złagodzić ich objawy! Zawarty w balsamie miąższ aloesowy, olejek jojoba, w połączeniu z alantoiną i naturalnym woskiem pszczelim złagodzą każde podrażnienie i ukoją stan zapalny.

Aloesowy Balsam do Ust użyty jako podkład pod szminkę nada ustom naturalny, świeży wygląd. Ochroni delikatną skórę ust przed wysuszającym działaniem słońca, wiatru lub mrozu. To jednak jeszcze nie wszystko. Okazuje się bowiem, że balsam ten, wyprodukowany w postaci bardzo poręcznego sztyftu, traktowany jest przez wiele osób jako "pierwsza pomoc aloesowa" noszona stale przy sobie w torebce, teczce lub nawet kieszeni marynarki. Zawarty w balsamie miąższ Aloe vera znakomicie przynosi ulgę w drobnych przypadkach dnia codziennego: niewielkich oparzeniach, zadrapaniach czy ukłuciach owadów.

  • błyskawicznie zmiękcza spierzchnięty naskórek
  • użyty jako podkład pod szminkę nadaje ustom naturalny, świeży wygląd
  • chroni skórę przed drażniącym działaniem słońca, wiatru lub mrozu
  • przyspiesza procesy gojenia
  • jest chętnie używany jako "aloesowa pierwsza pomoc" w przypadku drobnych skaleczeń, oparzeń lub ukąszeń owadów

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ Aloe vera 27,6%), wazelina, olejek jojoba, wosk kandelila, wosk pszczeli, wosk karanuba, alantoiną, aromat.

Opakowanie 4,3 g

Komentrze

Polecamy:

  1. Higiena jamy ustnej

    Miliony ludzi ma kłopoty z zębami, pomimo odpowiedniej pielęgnacji i regularnych wizyt u dentysty. Prawdziwym problemem nie są jednak ubytki szkliwa spowodowane próchnicą, ale dziąsła, a raczej ich cofanie się i odsłanianie wrażliwych szyjek zębów.

    więcej»

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD