Obecnie mamy 8 gości na stronie.

Pielęgnacja cery

Piękno na bazie aloesu to przede wszystkim Aloe Fleur de Jouvence, czyli program kompleksowej pielęgnacji cery.

To jest absolutnie jeden z najbardziej niezwykłych produktów Forever Living Products. W eleganckiej kasetce znajduje się wszystko, co wspomaga codzienną regenerację skóry. Tajemnica skutecznego działania tej wyjątkowej serii pielęgnacyjnej jest bardzo prosta: każdy z produktów wchodzących w jej skład zawiera przede wszystkim czysty, najwyższej jakości, naturalnie stabilizowany miąższ aloesowy, którego właściwości nawilżające, łagodzące, pielęgnacyjne i regeneracyjne są wręcz nieocenione. Aby sprostać wymaganiom naszej skóry i wspomóc jej codzienną pielęgnację, dodano do Aloe Fleur de Jouvence rozpuszczalny kolagen i elastynę. Szczególnie dobrze akceptowane przez skórę emulgatory, specjalne wyciągi roślinne, dobrze przyswajalne, dostosowane do pH skóry kwasy owocowe, olej jojoba i olej z moreli z rozpuszczalnymi witaminami dopełniają recepturę tego unikalnego zestawu pielęgnacyjnego. Wspólne, idealnie skojarzone działanie tych wszystkich substancji sprawia, że skóra odzyskuje młody, piękny wygląd, a nazwa Aloesowy Kwiat Młodości - to tylko komentarz do uzyskanych efektów. Te wysokiej jakości produkty są przeznaczone nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn.

70.11 zł

Tonik Nawilżający - chwilowo niedostępny

Stosuje się go zawsze wtedy, gdy wymagane jest oczyszczanie, regeneracja, uelastycznienie i poprawienie napięcia skóry. Z powodu wysokiej zawartości czystego miąższu aloesowego Tonik ma działanie bakteriostatyczne i regulujące naturalne funkcje biologiczne skóry, i dlatego jest również znakomitym sojusznikiem cery w walce z uporczywym trądzikiem młodzieńczym.

Trądzik młodzieńczy

153.01 zł

Krem Odżywczy na Noc

Jest to nowoczesny, delikatny krem, który odżywia każdy rodzaj skóry, nawet bardzo zniszczonej i o niezdrowym kolorycie. Jego atuty to naturalna rewitalizacja wraz z dokładnym, głębokim nawilżaniem, co wzmacnia tkankowe funkcje skóry.

Cera - nawilżanie i regeneracja podczas snu

169.74 zł

Dwuskładnikowa Maseczka Odżywczo-Stymulująca

Głównym czynnikiem aktywnym maseczki FdJ jest czysty, naturalnie stabilizowany miąższ aloesowy (Aktywator Aloesowy). Tuż przed nałożeniem maseczki należy go zmieszać z Nośnikiem Pudrowym aż do uzyskania konsystencji jednorodnej, lekkiej zawiesiny, którą następnie rozprowadza się po twarzy specjalnym pędzelkiem ruchami od dołu ku górze i ku bokom.

Maseczko odżywczo-stymulująca, lifting

109.22 zł

Emulsja pojędrniająca na dzień - chwilowo niedostępny

Emulsja ta wygładza i nawilża skórę, chroniąc ją w ciągu dnia przed szkodliwymi wpływami z zewnątrz. Przeznaczona jest zarówno dla cery wrażliwej i normalnej jak i przetłuszczającej się. Dzięki czystemu miąższowi aloesowemu, stymulującemu działanie innych składników nawilżających, odżywczych i regenerujących, nadaje cerze młody, zdrowy wygląd.

Znakomity podkład pod makijaż

70.11 zł

Mleczko Oczyszczająco-Złuszczające

Podstawowym warunkiem osiągnięcia sukcesu w pielęgnacji cery jest jej dokładne oczyszczanie z tłuszczu, zabrudzeń, resztek makijażu oraz nadmiernej ilości martwych komórek zalegających w warstwie rogowej naskórka.

Mleczko oczyszczająco-złuszczające. Nawilża i odżywia skórę

539.97 zł

Aloe Fleur de Jouvence - chwilowo niedostępny

Firma Forever Living Products, największy na świecie plantator Aloe Vera, producent i dystrybutor najwyższej jakości produktów z tej rośliny, opracowała specjalnie dla swoich odbiorców supernowoczesny, wręcz rewolucyjny program kompleksowej pielęgnacji cery - Aloe Fleur de Jouvence.

Cera bez zmarszczek, jak dbać o cerę

70.11 zł

Aktywator aloesowy

Jest to ekskluzywna formuła nawilżająca i oczyszczająca, stworzona z czystego miąższu Aloe Vera z dodatkiem alantoiny. Zawiera enzymy, aminokwasy i polisacharydy

Maseczko odżywczo-stymulująca, lifting

99.63 zł

Nośnik pudrowy - maseczki odżywczo- stymulującej (FDJ)

Nasza skóra będąc tworem w stu procentach naturalnym, najchętniej poddaje się działaniu delikatnych produktów, które również pochodzą wprost od Natury.Czysty aloes czyni skórę naturalnie piękną.Odżywia i stymuluje ją poprzez wszystkie warstwy skóry.

Maseczko odżywczo-stymulująca, lifting

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD