Obecnie mamy 18 gości na stronie.

Pielęgnacja Włosów

Aloes już od stuleci wykorzystywany jest do wzmacniania, odżywiania i nawilżania włosów. To znakomity składnik, który warto uczynić stałym elementem kompleksowej pielęgnacji włosów

Aloes działa doskonale na każdy rodzaj włosów. Niezależnie więc od tego czy twoje włosy są suche, przetłuszczające się, zniszczone, po trwałej czy farbowane, z pomocą naszych produktów pielęgnacyjnych mogą stać się pięknem bujne i lśniące.

Kolejnym ważnym składnikiem jest olejek jojoba. Ma on niebywałe właściwości nawilżające, dzięki którym od dawna stanowi element receptur produktów do pielęgnacji włosów. Przywraca właściwe nawilżenie zarówno włosom, jak i skórze głowy. Dodaje włosom objętości i usuwa sebum, a jednocześnie wzmacnia włosy na całej ich długości, aż do końcówek. Dzięki temu łatwo rozczeszesz mokre lub suche włosy nie powodując elektryzowania się.

Artykuły:
  • Pielęgnacja włosów po lecie

    Aloes już od stuleci wykorzystywany jest do wzmacniania, odżywiania i nawilżania włosów. Jest to znakomita roślina, którą warto uczynić stałym elementem kompleksowej pielęgnacji włosów, tym bardziej, że działa doskonale na każdy rodzaj włosów.

    więcej >>
  • Jak pielęgnować włosy

    Większość dolegliwości trapiących współcześnie nasze włosy - suchość, łamliwość, brak połysku, rozdwajające się końcówki - wynika z naruszonej struktury zewnętrznej włosa, z nadmiernego przesuszenia i utraty elastyczności.

    więcej >>

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD