Obecnie mamy 9 gości na stronie.

Produkty pszczele

Miód, mleczko pszczele, propolis - to jedne z najbardziej wartościowych substancji jakie można spotkać w naturze

Wszystkie produkty pszczele Forever Living Products pochodzą z pasiek umieszczonych na wyżynnych, ekologicznie czystych, pustynnych obszarach Arizony, gdzie nie występują "cywilizacyjne" zanieczyszczenia gleby ani powietrza i gdzie nie używa się żadnych pestycydów. Fachowa opieka nad rodzinami pszczelimi, nowoczesny sprzęt i metody pozyskiwania bezcennych produktów pszczelich oraz surowe przestrzeganie higieny w zakładach przetwórczych sprawiają, że dostajesz do rąk produkt idealnie czysty, w 100% naturalny, o nieocenionych wprost wartościach odżywczych.

144,00 zł

Propolis Pszczeli Forever

O produkowanej przez pszczoły żywicowatej substancji, podobnej nieco do bursztynu, pisał już w I wieku naszej ery Dioskuryd Pedanios - nadworny lekarz cesarzy rzymskich, Nerona i Wespazjana - ten sam medyk, który znany jest z opisania wielu właściwości aloesu.

kit pszczeli na odporność

149,69 zł

Mleczko Pszczele

Mleczko pszczele jest jednym z najbardziej niezwykłych tworów przyrody i to nie tylko dlatego, że Natura przeznaczyła je na pokarm dla wybrańców losu, czyli jedynie dla królowej ula. Na szczególny podziw zasługuje bogactwo składników odżywczych oraz proporcje pomiędzy nimi.

mleczko pszczele zwalcza depresje i stres, wspomaga pamięć i nerwy

73,88 zł

Miód Pszczeli Forever

Firma Forever Living Products ma coś zupełnie specjalnego dla wyrafinowanych smakoszy - całkowicie naturalny słodki przysmak wprost od pszczół. Wytworzyły go, pracowicie zbierając nektar z kwiatów roślin rosnących na ekologicznie czystych, wyżynnych terenach Arizony, i choćby dlatego warto go skosztować.

Miód pszczeli

69,18 zł

Pyłek pszczeli

Pyłek pszczeli to prawdziwa skarbnica substancji odżywczych i idealna wręcz kompozycja wielu ważnych składników.

Pyłek pszczeli to prawdziwa skarbnica substancji odżywczych i idealna wręcz kompozycja wielu ważnych składników.

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD