Obecnie mamy 16 gości na stronie.

Miąższ Aloe Vera z sokiem z brzoskwiń

cena: 120,00 zł

Forever Aloe Bits n'Peaches to ukłon Forever Living Products w stronę najmłodszych odbiorców czystego miąższu aloesowego. Dzieci, nastolatki i dorastająca młodzież to najwdzięczniejszy obiekt naturalnego działania tej wspaniałej rośliny, bo w ich przypadku efekty przychodzą najszybciej.

Ileż to już wyprodukowano na świecie rozmaitych specyfików aloesowych podawanych niejadkom "na apetyt"!

Ten produkt to ukłon Forever Living Products w stronę najmłodszych odbiorców czystego miąższu aloesowego. Dzieci, nastolatki i dorastająca młodzież to najwdzięczniejszy obiekt naturalnego działania tej wspaniałej rośliny, bo w ich przypadku efekty przychodzą najszybciej.

Ileż to już wyprodukowano na świecie rozmaitych specyfików aloesowych podawanych niejadkom "na apetyt"! A stary jak świat, babciny sposób na dobrą krew - dla dojrzewających dziewcząt - czyli aloes mieszany z mlekiem i miodem lub tzw. winko aloesowe, na które przepis przekazywany jest w niektórych domach z pokolenia na pokolenie?

Nasi najmłodsi są jednak klientelą bardzo wymagającą. Zgodnie z ich oczekiwaniami to, co dobre dla zdrowia, powinno być również smaczne. Dla nich więc opracowany w Forever Living Products napój o wysokiej zawartości czystego miąższu aloesowego i smaku brzoskwiń, których niewielkie kawałeczki pływają w środku, aby nie było żadnej wątpliwości, że smak i aromat napoju są pochodzenia naturalnego. Połączenie dwóch miąższów - aloesowego i brzoskwiniowego - okazało się tak trafne, że po napój ten sięgają chętnie także i odbiorcy całkiem już dojrzali. Niezależnie od wieku każdy z nas lubi przecież przypomnieć sobie smak czegoś dobrego, co kojarzy mu się z beztroskimi latami dzieciństwa...

  • Poprawia apetyt niejadkom;
  • Reguluje przemianę materii przy skłonności do tycia;
  • Wzmacnia odporność;
  • Pomaga uregulować pracę przewodu pokarmowego;
  • Ogranicza skłonność do alergii.

GŁÓWNE SKŁADNIKI: Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ Aloe vera 91%), fruktoza, naturalny aromat brzoskwiniowy, koncentrat miąższu brzoskwiniowego, witamina C, tokoferol (witamina E).

OPAKOWANIE: 1 litr

Zawartość składników odżywczych
w dziennej porcji
2 duże łyżki stołowe
Miąższ z liści aloesu 22 g

Komentrze

Polecamy:

  1. Potężny antyutleniacz

    Wolne rodniki spełniają pewną pozytywną rolę w organizmie, są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów życiowych, zwłaszcza przy biosyntezie DNA, czy produkcji hormonów, ale powinny ulegać szybkiej neutralizacji, natychmiast po odegraniu swojej pozytywnej roli.

    więcej»

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD