Obecnie mamy 9 gości na stronie.

Forever Freedom - Zdrowe stawy

cena: 156,60 zł

We współczesnym świecie wyjątkowo rzadko spotyka się idealny stan układu kostno-stawowego. Prawie każdy z nas ma w jakimś stopniu zmiany zwyrodnieniowe kości i stawów, i to w coraz wcześniejszym wieku. Zdjęcia rentgenowskie wykazują, że u ok. 90% osób powyżej 65 roku życia występuje różny stopień zaawansowania zmian.

Wiele badań wskazuje, że siarczan glukozaminy pomaga utrzymywać w zdrowiu oraz regenerować tkankę chrzęstną. Przyjmowanie go z innymi ważnymi składnikami takimi jak siarczan chondroityny, MSM i witamina C, daje niezwykle pozytywne rezultaty we wspieraniu prawidłowego funkcjonowania stawów

Forever Freedom to wyjątkowa kompozycja powyższych składników, dostępna w formie napoju aloesowego, stanowiąca praktyczny i odżywczy sposób obrony przed oznakami "zużycia" stawów. Zarówno glukozamina, jak i chondroityna to naturalne substancje, które pomagają zachować strukturę i zdrowie chrząstek, dbając o odpowiednie nawodnienie tych "amortyzatorów" ludzkiego ciała.

W efekcie dołączenia do nich MSM i witaminy C uzyskujemy pierwszą linię obrony przed uszkodzeniami. Składniki produktu, tak jak i wszystkich produktów firmy Forever pochodzą z naturalnych źródeł.

Stawy to naturalny "amortyzator" ludzkiego ciała. Należy dbać, aby był on odpowiednio odżywiony. Do prawidłowej pracy stawu potrzebny jest odpowiedni poziom oraz lepkość płynu smarującego mazi stawowej, która sprawia, że kości mniej się o siebie ocierają. Składniki Forever Freedom uzupełnią niedobory tych ważnych budulców naszych stawów tak byśmy zapomnieli o bólu.

Komu zatem warto zaproponować ten produkt?

  • Młodzieży intensywnie uprawiającej sport - aby osoby te robiąc to co kochają nie obawiały się kontuzji narządów czy przyszłych problemów ze stawami i kręgosłupem
  • Osobom wchodzącym w wiek dojrzały - by problemy z porannym "rozruszaniem kości" oraz nieprzyjemnie odczucia na zmianę pogody nie dokuczały w żadnym stawie.
  • Osobom w jesieni swojego życia - by wspomóc ich organizm, uzupełniać niedobory - i w ten sposób przeciwdziałać urazom, unieruchomieniu i problemom ze stawami które zakłócają uroki dojrzałości
  • tak naprawdę Forever Freedom można polecić wszystkim tym, którzy obdarzeni wyobraźnią zdają sobie sprawę z tego jak ważny jest narząd ruchu i to niezależnie od wieku!.

Komentrze

Polecamy:

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD