Obecnie mamy 16 gości na stronie.

Forever Pomesteen Power

cena: 117,00 zł

Nikt już nie przeczy, że antyutleniacze mają kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Dietetycy toczą natomiast dyskusje, który z owoców jest najlepszym antyutleniaczem, który zawiera najwięcej ksantonów czy ma największą wartość ORAC.

Forever Pomesteen Power zawiera je wszystkie, będąc mieszanką soków i ekstraktów owocowych: z granatów, gruszek, mangostanów, malin, jeżyn, jagód i pestek winogron.

Wartość ORAC (Oxygen Radical Absobance Capacity) to wskaźnik mocy, z jaką antyutleniacz walczy z wolnymi rodnikami. Wskaźnik ten w przypadku owoców może być bardzo różny, nawet kiedy sprawdza się ten sam gatunek owoców, tyle że w różnym czasie od zbiorów. Ważne jest to, że wszystkie owoce zawarte w Forever Pomesteen Power - zwłaszcza granat i mangostan - zajmują jedne z początkowych miejsc na liście pod względem wartości ORAC.

Sok z granatów ma w sobie więcej antyutleniających polifenoli niż czerwone wino, zielona herbata, sok żurawinowy i sok pomarańczowy. Jest on także Świetnym źródłem witamin A, C i E oraz żelaza. Mangostan to owoc bardzo popularny w Azji. Jego wyjątkowy smak sprawił, że mangostan stał się ulubionym owocem królowej Wiktorii, dlatego często nazywa się go "królową owoców"! Wartość ORAC mangostanu jest bardzo wysoka, jest on także bogaty w ksantony, substancje odżywcze naturalnie obecne w owocach, o bardzo silnych właściwościach antyutleniających. Przekonaj się, jak działają antyutleniacze i zasmakuj w wyjątkowym nektarze wieloowocowym Forever Pomesteen Power!

  • Potężny antyutleniacz
  • Wyjątkowa mieszanka soków i ekstraktów owocowych
  • Egzotyczny, przepyszny smak

GŁÓWNE SKŁADNIKI

Sok z owoców granatu, sok z owoców gruszki, sok z owoców mangostanu, sok z owoców malin, sok z owoców jeżyn, sok z owoców jagód i wyciąg z nasion winogron.

INNE SKŁADNIKI: Sorbinian potasowy.

OPAKOWANIE: 473 ml

Wartość odżywcza 1 porcja (30 ml) 100 g
Wartość energetyczna 146kJ/35kcal 444 kJ/106kcal
Białko 0,2 g 0,5 g
Węglowodany 8,0 g 24,3 g
Tłuszcz 0,0033 g 0,01 g
Witamina C 24,0 mg (40%*) 72,7 mg (121%*)

* % zalecanego dziennego spożycia

Komentrze

Polecamy:

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD