Obecnie mamy 12 gości na stronie.

FAB Forever Active Boost

cena: 201,60 zł

Potrzebujesz napoju energetycznego, który cię nie zawiedzie? Takiego, który cię pobudzi, a potem nie zatrzyma w połowie drogi do mety? Forever Living Products stworzyło taki, który dotrze z tobą wszędzie, gdzie chcesz oraz który łączy w sobie wszystkie zalety napoju energetycznego i sportowego w jednym.

Sprzedawane opakowanie 12 sztuk

Do stworzenia tego niesamowitego napoju energetycznego potrzebne były najlepsze dostępne badania oraz zespół zaangażowanych ludzi. Nie ma znaczenia, czy przed tobą dzień ciężkiej pracy, czy ciężki dzień zajęć, czy i taki, i taki ? FAB to twoje źródło energii. FAB Forever Active Boost to coś, co będziesz chcieć mieć pod ręką niezależnie od czekającego cię zadania!

Wszyscy wiemy jak wyczerpujący może być współczesny styl życia - terminy w pracy, odbieranie dzieci ze szkoły, wożenie na dodatkowe zajęcia, zakupy, sprzątanie... Jak wśród całej tej krzątaniny zachować energię? FLP znalazło rozwiązanie, po które możesz sięgnąć, gdy tylko będziesz tego potrzebować - naturalny napój energetyczny FAB Forever Active Boost . Zastrzyk energii, jaki daje FAB różni się od tych, których źródłem są inne napoje energetyczne, ponieważ działa zarówno natychmiastowo, jak i długofalowo. Natychmiastowy przypływ energii zapewnia guarana, naturalny składnik niezwykle popularny w Brazylii. Natomiast długotrwałe zachowanie energii to efekt technologii ADX7:specjalnej mieszance adoptogennych ziół i innych substancji odżywczych, stworzonej przez wiodących rosyjskich naukowców i badaczy sportowych. ADX7 pomogło sportowcom rosyjskim zdobyć ponad 130 medali olimpijskich! FAB to szybki, odświeżający sposób na zachowanie energii przez cały dzień. Działa orzeźwiająco, zapewniając ci wytrzymałość i koncentrację, potrzebne, byś zrobił w ciągu dnia wszystko, co musisz zrobić, a także to, co chcesz zrobić.

SPOSÓB UŻYCIA : Jedna do trzech puszek dziennie. Delikatnie wstrząsnąć. Serwować schłodzone. Produkt niewskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób nadwrażliwych na kofeinę. Nie mieszać z alkoholem.

Komentrze

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD