Obecnie mamy 16 gości na stronie.

Forever Lite Ultra

Forever Lite Ultra to doskonały dodatek do zdrowego stylu życia Forever. Zawiera 55% więcej białek i o ponad połowę mniej węglowodanów niż klasyczna odżywka Forever Lite.

Łączy w sobie nowoczesny styl myślenia z nowoczesnymi zdobyczami technologicznymi, by pomóc Ci prowadzić zdrowy tryb życia, którego elementem będzie prawidłowa dieta. Każda z porcji Forever Lite Ultra, zmieszana z 300 ml chudego mleka, zaspokaja zapotrzebowanie organizmu na ważne witaminy i składniki mineralne (sekcja "Wartość odżywcza" na etykiecie produktu). Co więcej, Forever Lite Ultra dostarcza organizmowi 18 niezmiernie istotnych aminokwasów, zarówno endo- jak i egzogennych. Forever Lite Ultra ma wyśmienity smak, a co więcej, stosując go możesz mieć pewność, że korzystasz z najnowszych osiągnięć dietetycznych! Forever Lite Ultra stanowi element programu dietetycznego i zestawu ćwiczeń Clean+Lean Forever. Pomoże Ci zadbać o sylwetkę i znaleźć się na drodze do efektywnej kontroli wagi.

Polecamy:

  1. Clean 9 i Lifestyle 30

    Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że nasza codzienna dieta dość daleko odbiega od ideału. Jemy za dużo soli i cukru, pijemy za dużo kawy, wiele kupowanych przez nas produktów spożywczych zawiera różne dodatki chemiczne.

    więcej>>
  2. Forever Fast Break - szybka i zdrowa przekąska

    Forever Fast Break to niskokaloryczna, wysokoodżywcza przekąska o wspaniałym smaku! Jest ona wzbogacona witaminami i składnikami mineralnymi; stanowi także doskonałe źródło białka.

    więcej>>

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD