Obecnie mamy 18 gości na stronie.

Szampon dodający objętości Sonya

cena: 113.90 zł

Kiedy twoje włosy potrzebują czegoś na wzmocnienie, Sonya Volume Shampoo spieszy na ratunek. Nasza wyjątkowa receptura dodaje twoim włosom objętości i blasku, a przy tym pomaga utrzymać je pod kontrolą. Dwa z kluczowych składników, Aloe Vera i mleczko pszczele, sprawiają, że twoje włosy wyglądają na bardziej bujne i grube.

Kiedy twoje włosy potrzebują czegoś na wzmocnienie, Sonya? Volume Shampoo spieszy na ratunek. Nasza wyjątkowa receptura dodaje twoim włosom objętości i blasku, a przy tym pomaga utrzymać je pod kontrolą. Dwa z kluczowych składników, Aloe Vera i mleczko pszczele, sprawiają, że twoje włosy wyglądają na bardziej bujne i grube. Sonya Volume Shampoo wspiera zdrowie i blask włosów, a przy tym ich nie obciąża ? co więcej, jest bezpieczny dla włosów farbowanych.

Aloe Vera pomaga nawilżać i równoważyć ph skóry głowy. Mleczko pszczele również przyczynia się do zwiększonego nawilżenia, odżywiając skórę, by zapobiec jej zbytniemu wysuszeniu. Mleczko pszczele zawiera także antyutleniacze, które neutralizują wolne rodniki i wspierają regenerację zniszczonych włosów.

Inne odżywcze składniki Sonya? Volume Shampoo to między innymi:

  • PEG-10 Sunflower Glycerides ? pozyskiwane z oleju słonecznikowego dodają włosom blasku i sprzyjają pienieniu się produktu, dzięki czemu włosy są naprawdę dokładnie umyte
  • Hydrolizowane białko pszenicy ? przyciąga i utrzymuje nawilżenie, dodaje objętości, ułatwia rozczesywanie i wygładza włosy osłabione zabiegami chemicznymi

Przy takim bogactwie dobrych składników, nie zostało miejsca na złe. Sonya? Volume Shampoo myje włosy bez parabenów, propylene glycol, SLS i SLES.

Szampon dodający objętości Sonya jest:

  • bezpieczny dla włosów farbowanych
  • wzmacnia włosy i sprawia, że wyglądają na grubsze
  • myje włosy, dodając im przy tym objętości i blasku
  • wyrównuje ph skóry głowy

Opakowanie - 355 ml

Komentrze

Polecamy:

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD