Obecnie mamy 12 gości na stronie.

Forever Aloe Pro-Set - aktualnie niedostępny

cena: 40.34 zł

Osoby używające czystego miąższu aloesowego do poprawy kondycji włosów zauważyły już dawno, że ten naturalny specyfik wcierany w skórę głowy po myciu nie tylko, że nie szkodzi wyglądowi samych włosów, ale jeszcze sprawia, że wydają się one bardziej gęste i o wiele ładniej się układają.

W ten właśnie sposób używano aloesu na całym świecie już od dawien dawna, zanim jeszcze wynaleziono np. żele i pianki kosmetyczne do układania włosów.

Skład Forever Aloe Pro-Set zaprojektowano przede wszystkim z myślą o trwałej fryzurze i w tym właśnie celu połączono czysty miąższ aloesowy z proteinami pochodzenia roślinnego. Jeśli naniesiemy Pro-Set na świeżo umyte i lekko jeszcze wilgotne włosy, ułożona potem fryzura będzie się trzymała naprawdę długo i to przy każdej pogodzie! Jednak to jeszcze nie wszystko...

Miąższ aloesowy wraz z proteinami działa na włosy wybitnie odżywczo, nabiorą więc one zdrowego wyglądu i miłego dla oka połysku. Nie będą się też tak łatwo przetłuszczać na całej długości, gdyż składniki aloesu wraz z proteinami skutecznie hamują ten proces.

Wiele osób ceni sobie Pro-Set jako niezwykle skuteczną ochronę włosów przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, zwłaszcza przesuszającego działania słońca lub zbyt długiego przebywania w pomieszczeniach z centralnym ogrzewanych. Pro-Set pomaga włosom odzyskać i zachować ich naturalne piękno.

  • nie zawiera alkoholu - nie przesusza włosów
  • nadaje włosom naturalną miękkość, połysk i elastyczność
  • chroni włosy przed wysuszającym działaniem czynników zewnętrznych
  • utrwala fryzurę bez sklejania włosów
  • dodaje włosom gęstości i zdrowego wyglądu

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ Aloe vera 3,9%), woda destylowana, gliceryna, pan-tenol, hydrolizowane białka roślinne, wypełniacze, emulgatory, aromat.

Opakowanie: 178 ml

Komentrze

Polecamy:

  1. Pielęgnacja włosów po lecie

    Aloes już od stuleci wykorzystywany jest do wzmacniania, odżywiania i nawilżania włosów. Jest to znakomita roślina, którą warto uczynić stałym elementem kompleksowej pielęgnacji włosów, tym bardziej, że działa doskonale na każdy rodzaj włosów.

    więcej»

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD