Obecnie mamy 10 gości na stronie.

Nośnik pudrowy - maseczki odżywczo- stymulującej (FDJ)

cena: 99.63 zł

Nasza skóra będąc tworem w stu procentach naturalnym, najchętniej poddaje się działaniu delikatnych produktów, które również pochodzą wprost od Natury.Czysty aloes czyni skórę naturalnie piękną.Odżywia i stymuluje ją poprzez wszystkie warstwy skóry.

Nośnik Pudrowy Maseczki, Facial Contour Mask Powder jest to niezwykle drobny puder (uwaga na pylenie przy otwieraniu pudełeczka!) przeznaczony jedynie do użycia wespół z Aktywatorem Aloesowym. Po dokładnym wymieszaniu tworzy z nim delikatną zawiesinę, którą niezwykle łatwo można rozprowadzić cienką warstwą po twarzy i szyi. Nośnik w postaci proszku ma na celu przedłużenie działania biologicznie aktywnych składników miąższu aloesowego na skórę, choć i sam bierze udział w jej oczyszczaniu i odżywianiu. Starannie dobrane proporcje albuminy z jaj kurzych i maltodekstryny zapewniają po zmieszaniu z sokiem aloesowym efekt ściągający i pojędrniający.

Delikatna glinka kaolinowa absorbuje nadmiar tłuszczu z porów skóry. Żywokost działa dodatkowo ściągająco, a rumianek - łagodząco. Mięśnie i włókna kolagenowe, które stanowią "rusztowanie" naszej twarzy zostają w ten sposób poddane specyficznej gimnastyce stymulującej je do sprawniejszego działania.

Komentrze

Polecamy:

 1. Wiosenne porządki z pomarańczową skórką!

  Wielkimi krokami zbliża się wiosna, z każdym dniem nasze ubrania będą coraz mniej zakrywać, a coraz więcej odsłaniać. I co wtedy? Czy zimowe palta zrzucimy z ulgą czy z "lekką nieśmiałością"? Czy odkryta skóra będzie gładka i jędrna, czy nie do końca?

  więcej»
 2. Ochrona przed słońcem

  Nadeszło lato, a to oznacza, że większość z nas spędza więcej czasu na powietrzu. Forever Living Products ma w swojej ofercie kompletną linię produktów pielęgnacyjnych także takich, które są szczególnie przydatne o tej gorącej porze roku.

  więcej»
 3. Piękno z morskich głębin - Forever Marine Mask

  Z ogromną przyjemnością prezentujemy Forever Marine Mask, maseczkę starannie skomponowaną z Aloe Vera oraz roślin morskich, która pomaga napinać, nawilżać i wygładzać skórę twarzy.

  więcej»
 4. Promienna cera - Forever Epiblanc

  Zbliża się lato, z radością witamy ciepły blask słońca, odświeżamy letnie stroje, chcemy jak najlepiej się prezentować, tak jak zresztą o każdej porze roku.

  więcej»
 5. Aloes dla skóry, włosów i całego ciała

  Wygląda na to, że czysty miąższ aloesowy został ponownie odkryty dla świata jako idealny środek pielęgnacyjny do skóry. Kiedy przyjrzymy się bliżej naturalnym właściwościom tej rośliny, okazuje się, że z aloesu dla ciała można zrobić właściwie wszystko.

  więcej»
 6. Aloesowy kwiat młodości

  Piękno na bazie aloesu to przede wszystkim Aloe Fleur de Jouvence, czyli program kompleksowej pielęgnacji cery.

  więcej»

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD