Obecnie mamy 15 gości na stronie.

Emulsja do opalania w sprayu - chwilowo niedostępny

cena: 00,00 zł

Ochrona skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych nigdy nie była łatwiejsza. Pozwól by nowy Aloe Sunscreen Spray o SPF 3, woodoodpornej recepturze i poręcznej forie spray'u działał za Ciebie i dla Ciebie!

Jeżeli i Ty, i Twoja rodzina prowadzicie aktywny tryb życia, zawsze powinniście być odpowiednio przygotowani. Zadowolenie wszystkich może wymagać od ciebie trochę bieganiny ? jeżeli jednak jesteś gotowa do przebywania na słońcu, nie masz się czym martwić.

Dlatego zawsze powinnaś mieć przy sobie Aloe Sunscreen Spray. Ma on SPF 30 i zawiera Aloe Vera, by chronić twoją skórę przed postarzającymi i niszczącymi skutkami promieni słonecznych. Co więcej, jest on wodoodporny, dzięki czemu możesz się spokojnie pluskać w basenie czy morzu. Wystarczy psiknąć, by nanieść spray i gotowe. Zachowanie latem zdrowej skóry nigdy nie było łatwiejsze!

Emulsja do opalania w sprayu:

 • SPF 30 oraz ochrona przed promieniami UVA i UVB
 • Wysoce wodoodporny
 • Poręczna forma spray?u

Komentrze

Polecamy:

 1. Ochrona przed słońcem

  Nadeszło lato, a to oznacza, że większość z nas spędza więcej czasu na powietrzu. Forever Living Products ma w swojej ofercie kompletną linię produktów pielęgnacyjnych także takich, które są szczególnie przydatne o tej gorącej porze roku.

  więcej»
 2. Promienna cera - Forever Epiblanc

  Zbliża się lato, z radością witamy ciepły blask słońca, odświeżamy letnie stroje, chcemy jak najlepiej się prezentować, tak jak zresztą o każdej porze roku.

  więcej»

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD