Obecnie mamy 16 gości na stronie.

Aloe Sunless Tanning Lotion

cena: 113.90 zł

Lekka emulsja samoopalająca, która dzięki wysokiej zawartości czystego miąższu aloesowego daje niezwykle trwały efekt równej, ciepłej w kolorycie opalenizny. Skóra pod wpływem tego naturalnego kosmetyku brązowieje łagodnie i równomiernie, a co najważniejsze - z takiej opalenizny mogą korzystać także i ci, którzy nie mogą lub nie chcą wystawiać się na promienie słoneczne!

Intensywność uzyskanego zbrązowienia zależy wyłącznie od częstości stosowania emulsji. Substancja barwiąca - DHA - uzyskana jest z warzyw. Miąższ aloesowy nawilża i uelastycznia skórę, działając na nią regenerująco. Aloe Sunless Tanning Lotion to nic innego jak mały kawałek lata, który zawsze możesz mieć pod ręką - niezależnie od pogody, pory roku czy naturalnych predyspozycji do korzystania z kąpieli słonecznych.

Uwaga! Produkt nie zawiera filtrów promieniowania UV i nie zabezpiecza skóry przed szkodliwymi efektami przebywania na słońcu.

 • idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą się opalać
 • miąższ aloesowy zapobiega przesuszaniu naskórka, nawilża i uelastycznia skórę
 • substancja wywołująca brązowe zabarwienie naskórka (DHA) uzyskana jest z warzyw

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ Aloe vera 34%), woda dejonizowana, dihydroksyaceton (z buraków cukrowych), gliceryna, olej słonecznikowy, emulgatory, wypełniacze. Sposób użycia : Dla uzyskania najlepszego efektu, przed użyciem należy wykonaç delikatny peeling skóry (najlepiej za pomocą Forever Aloe Scrub) w czasie kąpieli. Następnie wklepać w skórę niewielką ilość Aloesowej Emulsji Nawilżającej i po jej wchłonięciu nanieść cienką, równomierną warstwę Aloe Sunless Tanning Lotion, nieco mniej w okolice, gdzie naskórek jest grubszy (kolana, łokcie, kostki) oraz na granicy włosów (czoło, brwi itd.). Unikać kontaktu skóry z wodą lub odzieżą do momentu, gdy emulsja całkowicie się wchłonie. Natychmiast po użyciu dokładnie umyć ręce. Pełne zabarwienie skóry następuje po kilku godzinach od nałożenia emulsji. Dla utrzymania uzyskanego odcienia opalenizny Aloe Sunless Tanning Lotion należy nakładać co kilka dni.

OPAKOWANIE: 118 ml

Komentrze

Polecamy:

 1. Wiosenne porządki z pomarańczową skórką!

  Wielkimi krokami zbliża się wiosna, z każdym dniem nasze ubrania będą coraz mniej zakrywać, a coraz więcej odsłaniać. I co wtedy? Czy zimowe palta zrzucimy z ulgą czy z "lekką nieśmiałością"? Czy odkryta skóra będzie gładka i jędrna, czy nie do końca?

  więcej»
 2. Przygotowanie skóry na zimę - Katarzyna Janiczek

  Lato odeszło już w zapomnienie, czas przygotować naszą skórę do zimy. Niestety, po tegorocznych, wyjątkowo gorących wakacjach pozostały nam "pamiątki", które trudno zlekceważyć.

  więcej»
 3. Ochrona przed słońcem

  Nadeszło lato, a to oznacza, że większość z nas spędza więcej czasu na powietrzu. Forever Living Products ma w swojej ofercie kompletną linię produktów pielęgnacyjnych także takich, które są szczególnie przydatne o tej gorącej porze roku.

  więcej»

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD