Obecnie mamy 10 gości na stronie.

Emulsja Aloesowa

cena: 77,49 zł

Ten niezwykle delikatny aloesowy preparat pielęgnacyjny powstał z połączenia czystego, naturalnego miąższu aloesowego z substancjami łagodnie natłuszczającymi skórę, jak na przykład: alantoina i lanolina, naturalna witamina E oraz olejek jojoba.

Takie lekkie kremy, jak Emulsja Aloesowa określa się czasem mianem emulsji typu olej w wodzie, z tym, że frakcję wodną stanowi w tym przypadku prawie wyłącznie miąższ Aloe vera.

Emulsja Aloesowa dba o właściwy rozwój naturalnej flory bakteryjnej skóry, przez co chroni ją przez infekcjami z zewnątrz, także grzybiczymi. Frakcja tłuszczowa Emulsji zmiękcza naskórek i znakomicie wspomaga łagodzącą akcję aloesu w przypadku uszkodzeń, spierzchnięć lub odparzeń. Emulsja ta jest bardzo dobrze wchłaniana przez skórę, w razie potrzeby można ją więc nakładać na to samo miejsce wielokrotnie. Użyta jako balsam do ciała po porannej kąpieli zapewni uczucie niezwykłego komfortu, nie grożąc zatłuszczeniem garderoby.

Dla stosowania Emulsji Aloesowej nie istnieją ograniczenia wiekowe, gdyż równie dobrze może przydać się podrażnionej od pieluszek pupce niemowlęcej, jak i spierzchniętym dłoniom lub nadmiernie twardniejącym piętom starszych członków rodziny. A ponieważ co dzień spotykają nas drobne, choć dokuczliwe kłopoty ze skórą, dobrze jest mieć niezawodną Emulsję Aloesową zawsze gdzieś pod ręką!

  • czyni skórę naturalnie, dziecięco miękką
  • reguluje autonawilżenie skóry (wyrównuje bilans wodny w tkankach naskórka)
  • niezastąpiona w walce z kłopotami skórnymi: podrażnienia, odparzenia, pierzchnięcia naskórka, świąd lub opuchnięcia pourazowe
  • może być używana wspomagająco w zapobieganiu i zwalczaniu odleżyn
  • znakomite efekty przynosi nałożona na skórę przed masażem

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ Aloe vera 66,2%), woda dejonizowana, olejek z pestek moreli, wazelina, lanolina, olejek jojoba, rozpuszczalny kolagen, hydrolizowana elastyna, tokoferol (naturalna witamina E), alantoina, kwas askorbinowy (witamina C), wypełniacze, emulgatory, aromat.

OPAKOWANIE: 118 ml

Komentrze

Polecamy:

  1. Aloes dla skóry, włosów i całego ciała

    Wygląda na to, że czysty miąższ aloesowy został ponownie odkryty dla świata jako idealny środek pielęgnacyjny do skóry. Kiedy przyjrzymy się bliżej naturalnym właściwościom tej rośliny, okazuje się, że z aloesu dla ciała można zrobić właściwie wszystko.

    więcej»

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD