Obecnie mamy 9 gości na stronie.

Forever Aloe Scrub

cena: 81,37 zł

Już po pierwszym użyciu tego kremu można się przekonać, dlaczego skóra zwana jest czasami "trzecim płucem". Forever Aloe Scrub niezwykle efektywnie oczyszcza wierzchnią warstwę naskórka z nadmiaru martwych komórek oraz z innych zanieczyszczeń.

Oddychanie skórne zostaje w ten sposób znacznie ułatwione, a jeśli zapragniemy oczyścić za pomocą Forever Aloe Scrub większą powierzchnię skóry (na przykład plecy!), wyraźnie będzie można zaobserwować lepsze dotlenienie całego organizmu.

W kremie tym skojarzono dwa sposoby oczyszczania: mechaniczne - za pomocą mikrokuleczek utwardzonego olejku jojoba, oraz enzymatyczne, wynikające z naturalnych właściwości czystego miąższu aloesowego. Krem ma naturalny dla miąższu aloesowego lekko kwaśny odczyn, co sprawia. że mimo skutecznego działania oczyszczającego nie narusza zbytnio naturalnego lipidowo-wodnego systemu ochronnego skóry. Przy cerze z problemami, przetłuszczającej się można go używać nawet codziennie, podczas gdy przy innych rodzajach cer wystarczy czynić to raz na jakiś czas.

Po Forever Aloe Scrub można sięgać po kąpieli - zawsze ilekroć pragniemy szybkiego przypływu nowych sił, jakie daje sprawne dotlenienie całego ciała także i przez skórę.

 • ułatwia oddychanie skórne
 • odblokowuje powierzchnię skóry z nadmiaru tłuszczu
 • delikatnie usuwa z powierzchni naskórka zrogowaciałe, martwe komórki
 • jest znakomitym środkiem myjącym skórę
 • ma lekko kwaśny, właściwy dla skóry odczyn pH
 • wygładza i zmiękcza powierzchnię naskórka
 • usprawnia regenerację naskórka

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ Aloe vera 31%), woda dejonizowana, wosk jojoba, wypełniacze, emulgatory, substancje buforujące, kwas askorbinowy (witamina C), tokoferol (naturalna witamina E), metyloparaben, propyloparaben, aromat.

OPAKOWANIE: 99 g

Komentrze

Polecamy:

 1. Aloes dla skóry, włosów i całego ciała

  Wygląda na to, że czysty miąższ aloesowy został ponownie odkryty dla świata jako idealny środek pielęgnacyjny do skóry. Kiedy przyjrzymy się bliżej naturalnym właściwościom tej rośliny, okazuje się, że z aloesu dla ciała można zrobić właściwie wszystko.

  więcej»
 2. Promienna cera - Forever Epiblanc

  Zbliża się lato, z radością witamy ciepły blask słońca, odświeżamy letnie stroje, chcemy jak najlepiej się prezentować, tak jak zresztą o każdej porze roku.

  więcej»

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD