Obecnie mamy 17 gości na stronie.

Aloesowa emulsja do opalania - Aloe Sunscreen - chwilowo niedostępny

cena: 00,00 zł

Głównym składnikiem Aloe Sunscreen jest czysty, naturalnie stabilizowany miąższ Aloe Vera. Specjaliści od naturalnej pielęgnacji urody są w swoich wypowiedziach zgodni: sok tej niezwykłej rośliny stanowi najdoskonalszą z możliwych niesyntetycznych metod ochrony skóry przed działaniem słońca i niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Zapobiega oparzeniom słonecznym i wysuszeniu skóry przez wiatr oraz wysoką temperaturę. Opalenizna? Ależ proszę bardzo, skoro już jest taka modna i mile widziana - ale - powoli i nie za szybko, za to... od razu w lekkich odcieniach brązu! Bez żadnych zaczerwienień i spalonego naskórka, schodzącego za kilka dni całymi płatami. Bez gwałtownego przyspieszenia procesu starzenia się skóry.

Tak właśnie możemy wyglądać po powrocie z wakacji spędzonych w nieodłącznym towarzystwie Aloe Sunscreen.

W miąższu aloesowym znajdują się pewne organiczne związki wielopierścieniowe, które mają naturalną zdolność pochłaniania najbardziej szkodliwych dla naszej skóry długości promieniowania UV. Najprawdopodobniej w ten sposób żyjące w tropikach aloesy... same bronią się przed słońcem.

Aby wspomóc naturalne właściwości filtrujące miąższu aloesowego, w Aloe Sunscreen dodano do niego niewielkich ilości pochodnej kwasu paraaminobenzoesowego (PABA), co sprawiło, że przy rozsądnym zażywaniu kąpieli słonecznych produkt ten stanowi dobrą ochronę przed destrukcyjnym działaniem UVA i UVB na budowę i funkcje komórek skóry. Miąższ aloesowy działa jednocześnie jak nawilżacz doskonały - dostarczając tkankom niezbędnej dla ich życia wody i zabezpieczając skórę przez nadmierną utratą wilgoci.

 • zawiera kilka rodzajów filtrów, które chronią zarówno przed promieniowanie UVA jak i UVB
 • chroni przed nadmierna utratą wody z głębszych warstw naskórka
 • zapobiega fotouczuleniom
 • zabezpiecza przed krótko- oraz długoterminowymi skórnymi problemami spowodowanymi operacją słoneczną
 • pozwala bezpiecznie cieszyć się dobroczynnym działaniem słońca
 • jest wodoodporna - nawet 40-minutowa kąpiel w morzu nie usuwa jej ochronnego działania!
 • SPF 30

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

Miąższ Aloe barbadensis (stabilizowany miąższ Aloe vera 37,8%), substancje blokujące promieniowanie UVA i UVB: benzofenon, ester etyloheksylowy kwasu metoksycynamonowego, salicylan etyloheksylowy, tlenek cynku.

INNE SKŁADNIKI:

woda dejonizowana, octan tokoferolu, wypełniacze, emulgatory, aromat.

OPAKOWANIE: 118 ml

Komentrze

Polecamy:

 1. Ochrona przed słońcem

  Nadeszło lato, a to oznacza, że większość z nas spędza więcej czasu na powietrzu. Forever Living Products ma w swojej ofercie kompletną linię produktów pielęgnacyjnych także takich, które są szczególnie przydatne o tej gorącej porze roku.

  więcej»
 2. Promienna cera - Forever Epiblanc

  Zbliża się lato, z radością witamy ciepły blask słońca, odświeżamy letnie stroje, chcemy jak najlepiej się prezentować, tak jak zresztą o każdej porze roku.

  więcej»

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD