Obecnie mamy 16 gości na stronie.

Walka z cellulitem

Innowacyjny zestaw służący "rzeźbieniu sylwetki". Idealny sposób na pozbycie się zbędnych centymetrów w miejscach największego nagromadzenia tkanki tłuszczowej!

Czysty miąższ z liści aloesu to jeden z najdawniej znanych i szeroko używanych środków pielęgnacyjnych i upiększających. W świecie substancji pochodzenia naturalnego dawno odkryto obowiązującą prawidłowość: "to, co goi uszkodzone tkanki skóry, regeneruje i odmładza - zdrowe".

  A oto co potrafi aloes:
 • Stymuluje funkcje metaboliczne komórek, powodując sprawniejsze usuwanie na zewnątrz zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn.
 • Powoduje lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry oraz tkanki podskórnej, przez co do tkanek trafia więcej substancji odżywczych.
 • Zawiera wiele substancji odżywczych, biostymulujących i takich, które usprawniają naturalny mechanizm utrzymujący prawidłowe nawilżenie skóry.
Składniki miąższu mają naturalną zdolność bardzo głębokiego wnikania w skórę, a także mogą służyć jako "transporter" dla innych substancji naturalnych, których chcemy użyć dla urody naszej skóry i ciała.

A teraz coś specjalnie dla Pań! Dzięki unikalnym właściwościom miąższu aloesowego można uzyskać efekt modelowania sylwetki w miejscach, gdzie zalega nadmiar nagromadzonej tkanki tłuszczowej, czyli cellulit! Blisko 80% wszystkich kobiet ma problemy z tzw. "pomarańczową skórką" na udach i pośladkach. To, że cellulit jest wyłącznie problemem kobiet, związane jest ze specyfiką skóry kobiecej i jej reakcją na żeńskie hormony. Kobiety mają stosunkowo elastyczną skórę, pod którą znajdują się powiększone komórki tłuszczowe. U kobiet włókna kolagenowe odpowiedzialne za sprężystość skóry ułożone są równolegle obok siebie, podczas gdy u mężczyzn układają się one w regularną sieć. Skutek: powiększające się komórki tłuszczowe przeciskają się na górną warstwę skóry i stają się mniej lub bardziej widoczne. To, że komórki tłuszczowe odkładają się przede wszystkim na udach i pośladkach, zależy od kobiecej gospodarki hormonalnej, chodzi tu głównie o estrogen. Dużą rolę przy cellulicie odgrywają też tzw. predyspozycje genetyczne, ponieważ słaba skóra jest po prostu dziedziczna, co nie oznacza jednak, że zawsze musi się na niej pojawić cellulit. Czynniki zewnętrzne z pewnością potęgują genetycznie uwarunkowane skłonności. Forever Living Products stworzyło znakomitą broń do walki z cellulitem, czyli Aloesowy Zestaw Tonizujący.

  W skład zestawu wchodzą:
 • Aloesowy Krem Tonizujący,
 • Aloesowy Krem Pielęgnacyjny,
 • Aloesowy Żel do Kąpieli,
 • myjka z włókien luffy dyniowatej,
 • folia do owijania ciała podczas sesji tonizacyjnych.
W produktach pielęgnacyjnych wchodzących w skład zestawu czystemu miąższowi towarzyszą aktywne wyciągi z bluszczu, tawuły, powojnika, morszczynu, skrzypu i pieprzu tureckiego, a także olejek imbirowy i cynamonowy oraz rozpuszczalne formy kolagenu i elastyny. Stwierdzono, że wszystkie te substancje naturalne mają wybitne działanie tonizacyjne, a czysty miąższ aloesowy wielokrotnie wzmacnia ich akcję oraz zapewnia transport do głęboko położonych tkanek. Przy lekkim lub średnio zaawansowanym cellulicie Zestaw Tonizujący może być niezwykle skuteczny, doprowadzając wręcz do zaniku "pomarańczowej skórki". Aby jednak uzyskać takie efekty, w większości przypadków należy zastosować kurację trwającą 4- 6 tygodni, połączoną z prawidłową dietą i ćwiczeniami. Warto sobie bowiem uświadomić, że brak ruchu i nieprawidłowe odżywianie to zabójcy pięknych ud i jędrnych pośladków.

452,03 zł

Aloesowy Zestaw Tonizujący do Ciała

Zestaw ten to nie tylko sposób na piękną i gładką skórę całego ciała ale także i rewelacyjne narzędzie do tak zwanego "rzeźbienia sylwetki". Używając zgodnie z instrukcją elementów składowych zestawu można znacząco poprawić wygląd swojej skóry, ujędrnić ciało, a także - uwaga! - stracić kilka zbędnych centymetrów w miejscach największego nagromadzenia podskórnej tkanki tłuszczowej!

Aloesowy Zestaw Tonizujący do Ciała - pokonaj cellulit na zawsze!

152,40 zł

Aloesowy Krem Tonizujący do Ciała

Gęsty Aloe Body Toner jest aloesowym produktem pielęgnacyjnym zasługującym na szczególną uwagę. W jego działaniu wykorzystano bowiem wszystkie niezwykłe cechy miąższu aloesowego, a więc: głębokie wnikanie w tkanki skóry, ogromną zdolność ich regeneracji, usprawnianie funkcji komórkowych, nawilżanie i działanie kojące.

Aloesowy krem tonizujący do ciała - pokonaj cellulit

187,28 zł

Aloesowy Krem Pielęgnacyjny do Ciała

Głównym zadaniem tego pachnącego cynamonem kremu o konsystencji lekkiej emulsji jest przedłużenie efektu tonizacji rozpoczętej użyciem Aloesowego Kremu Tonizującego. Aloesowy Krem Pielęgnacyjny nakłada się w przerwach między kolejnymi owijaniami oraz na te miejsca, w których nie stosuje się Kremu Tonizującego.

Aloesowy krem pielęgnacyjny do Ciała

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD