Obecnie mamy 13 gości na stronie.

Miód Pszczeli Forever

cena: 73,88 zł

Firma Forever Living Products ma coś zupełnie specjalnego dla wyrafinowanych smakoszy - całkowicie naturalny słodki przysmak wprost od pszczół. Wytworzyły go, pracowicie zbierając nektar z kwiatów roślin rosnących na ekologicznie czystych, wyżynnych terenach Arizony, i choćby dlatego warto go skosztować.

Miód niesie w sobie niezwykłe wprost zasoby energii (uwaga - mierzonej w kaloriach!), co wcale nie dziwi zważywszy, że aby wytworzyć jeden jego kilogram pszczoły muszą odwiedzić od 750 tysięcy do 3 milionów kwiatów! Każda łyżeczka miodu to wynik trudu wielu pszczół, które poddają go specyficznej obróbce, zanim umieszczą w plastrach. Miód Forever zawiera sporo aktywnych mikro- i makroelementów, stymulatory biogenne, enzymy, olejki eteryczne i garbniki. Jeśli chcemy w pełni skorzystać z tego bogactwa, najlepiej jest połączyć Miód Pszczeli Forever z czystym, naturalnie stabilizowanym Miąższem Aloe Vera. Nie przypadkiem obydwa te dary Natury znajdują się obok siebie w ofercie Forever Living Products. Trudno oprzeć się wrażeniu, że zarówno jeden, jak i drugi produkt zyskują w połączeniu ze sobą bardzo wiele pod względem swego działania.

Miód może być także wspaniałym kosmetykiem. Warto więc, idąc śladem kobiet znanych ze swej urody w dawnych czasach, nanieść go cienką warstewką na świeżo umytą twarz, zmyć po kwadransie, po czym nałożyć krem - oczywiście aloesowy. Można też dodać Miodu Pszczelego Forever do Maseczki Odżywczo-Stymulującej Fleur de Jouvence Forever, aby docenić znakomite działanie miodu i miąższu aloesowego w tej niezwykle udanej spółce.

  • błyskawicznie dodaje sił i energii
  • używany regularnie (np. zamiast cukru) wzmacnia oporność
  • wspomaga procesy trawienia
  • jest znakomitym, znanym od tysiącleci naturalnym kosmetykiem

GŁÓWNE SKŁADNIKI:

Czysty miód pszczeli.

OPAKOWANIE: 0,5 kg

Komentrze

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD