Obecnie mamy 13 gości na stronie.

Skóra po wakacjach

Prawie każdy z nas kocha słońce i ładną pogodę. Promienie słoneczne sprawiają, że mamy lepsze samopoczucie oraz wzmacniają się nasze siły witalne. Słońce sprzyja również odprężeniu, poprawie nastroju, oraz uatrakcyjnieniu wyglądu. Niestety, korzystając z dobrodziejstw słońca, często zapominamy o jego negatywnym działaniu, które również jest bardzo znaczące. Naskórek, który miał do czynienia z dużymi dawkami promieni słonecznych podczas wakacji, jest ?wygłodzony?, potrzebuje uzupełnienia niedoborów różnych substancji odżywczych, szczególnie witamin.

Długo opalana skóra, w wyniku odwodnienia traci swój naturalny płaszcz ochronny, jest przesuszona, znacznie szybciej się starzeje. Oprócz tego zdarza się, że w efekcie dużych dawek słońca, na skórze pojawiają się różnego koloru przebarwienia czy popękane naczynka. W trudnych przypadkach nieodzowna jest wizyta u lekarza specjalisty ? dermatologa.

Warto jednak zauważyć, że z wieloma przypadkami świetnie radzi sobie aloes. Roślina ta, ma niezwykle skuteczną zdolność do głębokiego nawilżania skóry, a jak powszechnie wiadomo to stopień nawilżenia skóry decyduje o jej kondycji oraz procesie starzenia. Skóra, która jest głęboko nawilżona, doskonale chroni się przed zmarszczkami i uszkodzeniami, jest jędrna oraz zachowuje ładny koloryt. Na dobrą sprawę, można by na skórę z powodzeniem stosować aloes do picia, jednak ze względu na płynną konsystencję nie jest to wygodne rozwiązanie. Forever Living Products oferuje zatem całą gamę naturalnych kremów oraz emulsji, zapewniających bardzo łatwe i przyjemne stosowanie. Każdy preparat, oprócz bardzo dużej ilości aloesu, posiada naturalne dodatki, które wzmacniają dobroczynne działanie aloe vera.

Na powakacyjne porządki ze skórą, szczególnie warto polecić:

  • Galaretkę Aloe Vera - przyspiesza procesy gojenia i regeneracji skóry, poprzez bardzo głębokie nawilżenie (aloes dociera aż do skóry właściwej!)
  • Aloesowa Emulsja Nawilżająca ? hamuje procesy starzenia skóry, działa przeciwzmarszczkowo i regenerująco, dzięki bogatej zawartości kolagenu, elastyny, olejku jojoba oraz naturalnej witaminy E, sprawia, że skóra otrzymuje wszystko to co konieczne do zabezpieczenia się przed nadmiernym wysychaniem i starzeniem.
  • Aloe First ? Sok aloesowy z ekstraktem z ziół to bardzo delikatny preparat aloesowy, który wspaniale koi podrażnioną skórę, oraz aktywnie wzmacnia jej regenerację. Jego działanie jest bardzo szerokie ? m.in.: może być stosowany jako ?pierwsza pomoc? w przypadku oparzeń czy ukąszeń przez owady, jest również skutecznym, naturalnym specyfikiem na porost włosów.

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD