Obecnie mamy 10 gości na stronie.

Aloesowy krem głęboko nawilżający - chwilowo niedostępny

cena: 00,00 zł

Ten Aloesowy Krem Głęboko Nawilżający Sonya zaspokoi pragnienie każdej, nawet najbardziej wymagającej cery jak żaden inny!

Ten głęboko nawilżający krem zaspokaja pragnienie twojej skóry jak nigdy dotąd ! Wyciąg z kory sosny zawiera naturalne substancje zwane OPC (ang. Oligomeric Proanthocyanidins-proantocyjanidy oligomeryczne) których niektóre właściwości antyulteniające są najsilniejsze, jakie kiedykolwiek odkryto w naturze. W efekcie, wyciąg z kory sosny walczy z wolnymi rodnikami, by pomóc w zachowaniu i wzmocnieniu kolagenu w skórze, będącego najobfitszą proteiną w organizmie.

Walka z wolnymi rodnikami jest uznawana przez naukowców za jeden z najlepszych sposobów przeciwdziałania oznakom starzenia. Wyciąg z kory sosny w połączeniu z czystym, stabilizowanym miąższem Aloe Vera, ceramidami i substancjami nawilżającymi najnowszej generacji, zawartymi w naszym nowym Sonya Aloe Deep Moisturizing Cream, pomaga zachowywać i dostarczać wilgoć w głąb zewnętrznych warstw skóry, aby przywracać i zachowywać młodzieńczy blask cery

    Krem Głęboko Nawilżający Sonya:

  • dogłębnie nawilża, nawet najbardziej przesuszoną skórę;
  • zawartość ekstarktu z kory sosny, zapewnia skuteczną ochronę antyrodnikową;
  • pomaga przywrócić i zachować młodzieńczy blask cery,

Sposób użycia:

Dla intensywnego, głębokiego nawilżenia wieczorem, używać po nałożeniu Aloe Naurishing Serum. Ze słoiczka wyjąć szpatułkę i krążek ochronny. Szpatułką nanieść porcję kremu na krążek i opuszkami palców nałożyć ją na twarz i szyję. Następnie wmasować w skórę. Po każdym użyciu wypłukać szpatułkę i krążek gorącą wodą i osuszyć ręcznikiem, następnie umieścić je w słoiczku w celu powtórnego użycia.

Komentrze

Polecamy:

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD