Obecnie mamy 17 gości na stronie.

Forever Lycium Plus

cena: 149,69 zł

Pod tą ekscytująco egzotyczną nazwą kryje się niezwykły produkt, będący połączeniem koncentratu z owoców kolcowoju chińskiego (Lycium chinense) z wyciągiem bioflawonoidowym z korzenia lukrecji. Obydwie te rośliny mają z pewnością jedną wspólną cechę: historia ich używania sięga aż czasów starożytnych Chin.

Okazuje się, że już przeszło 2000 lat temu zarówno korzeń lukrecji, jak i jagody kolcowoju były niezwykle szeroko stosowane w naturalnej medycynie dalekowschodniej, której najważniejsza zasada to dbałość o utrzymanie harmonii i idealnej równowagi zdrowotnej całego organizmu.

Wyciągowi z owoców kolcowoju ("lycium")przypisywano już od wieków właściwości wzmacniające i regeneracyjne. Wierzono głęboko, że działa na człowieka ogólnie odmładzająco, przywraca siły witalne, poprawia widzenie, dodaje blasku skórze oraz uelastycznia stawy i wiązadła. Współczesne badania tak dalece potwierdziły nieocenione właściwości koncentratu z jagód kolcowoju, że zaleca się go obecnie także osobom wracającym do zdrowia po radioterapii i chemoterapii.

Drugi ze składników Forever Lycium Plus to bioflawonoidowy ekstrakt z korzenia lukrecji. Skład i proporcje zawartych w nim bioflawonoidów sprawiają, że jest to jeden z najsilniej działających naturalnych antyuleniaczy. Skutecznością swojego działania przeciwko wolnym rodnikom przewyższa wielokrotnie nawet znaną ze swoich antyutleniających właściwości witaminę C!

Nie przypadkiem w ofercie Forever Living Products oba te całkowicie naturalne produkty znalazły się tuż obok czystego miąższu Aloe Vera. Najlepiej więc zrobimy jednocząc wszystkie dostępne nam siły Natury przeciwko procesom zbyt szybkiego "zużywania się" organizmu i wszystkich związanych z tym dolegliwości. Tak wiele można zrobić już od dzisiaj. Ot, choćby popijając Forever Lycium Plus swoją codzienną porcją Miąższu Aloe Vera lub Miąższu Aloe Vera z Żurawinami...

 • ogólnie wzmacnia i regeneruje organizm
 • składniki tego produktu to jedne z najbardziej efektywnych naturalnych antyutleniaczy
 • wspiera walkę z wolnymi rodnikami
 • może stymulować produkcję kolagenu
 • dodaje sił i energii
 • źródło fitoskładników
 • pozytywnie wpływa na wzrok i skórę
Zawartość składników odżywczych 1 tabletka 2 tabletki
Ekstrakt z owoców kolcowoju chińskiego 315 mg
Ekstrakt z korzenia lukrecji 38 mg 76 mg

Główne składniki: Sproszkowany ekstrakt z owoców kolcowoju chińskiego (Lycium chinense i Lycium barbarum), sproszkowany ekstrakt z korzenia lukrecji (Glycirrhiza glabra i Glycirrhiza uralensis).

Sposób użycia: Jako suplement dietetyczny 1-2 tabletki dziennie.

Opakowanie: Cena za opakowanie 100 tabletek do ssania

1 tabletka to codzienny wydatek w wysokości 1,37 zł

Komentrze

Polecamy:

 1. Potężny antyutleniacz

  Wolne rodniki spełniają pewną pozytywną rolę w organizmie, są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów życiowych, zwłaszcza przy biosyntezie DNA, czy produkcji hormonów, ale powinny ulegać szybkiej neutralizacji, natychmiast po odegraniu swojej pozytywnej roli.

  więcej»

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD