Obecnie mamy 16 gości na stronie.

Forever Active Probiotic

cena: 137,00 zł

Bakterie to żywe mikroorganizmy, które funkcjonują w naszym organizmie, wpływając na stan naszego zdrowia i ogólną kondycję. Część z nich to bakterie szkodliwe, jednak większość ma działanie korzystne. Te "dobre bakterie" noszą nazwę probiotyków, od greckiego określenia "pro bios" znaczącego "dla życia".

Forever Living Products zdaje sobie sprawę zarówno ze znaczenia dobrych bakterii dla ludzkiego zdrowia, jak i z konieczności dodatkowej suplementacji probiotykami z zewnątrz. Forever Active Probiotic, stworzone dla zdrowia układu trawiennego, mają postać małych, łatwych do połknięcia kapsułek, które pozwalają przezwyciężyć zaburzenia równowagi powodowane niewłaściwą dietą i stylem życia, w sposób nieunikniony prowadzącymi do zmniejszenia liczby bakterii naturalnie występujących w organizmie. Forever Active Probiotic działa głównie w jelitach, gdzie uczestniczy w procesach trawiennych, pomagając w uwolnieniu substancji odżywczych do przyswojenia i przyczyniając się do normalnego rozwoju organizmu utrzymując go w zdrowiu i równowadze.

Ponieważ probiotyki są ze swej natury dość delikatne, Forever Living Products wykorzystuje unikalną, opatentowaną technologię kapsułkowania. Kapsułka chroni probiotyki i uwalnia je dopiero gdy dotrą do swojego miejsca przeznaczenia, czyli do jelita grubego. Forever Active Probiotic to wyjątkowa formuła sześciu szczepów korzystnych bakterii, pochodzących z rodzajów Lactobacillus oraz Bifidobacterium. Są to szczepy:

Lactobacillus acidophilus - hamuje rozwój bakterii patogennych

Bifidobacterium longum - eliminuje złe bakterie, tym samym pomaga zmniejszyć częstotliwość występowania problemów gastrycznych

Bifidobacterium lactis - pomaga obniżyć pH organizmu i przeciwdziała rozwojowi niepożądanej flory bakteryjnej

Lactobacillus rhamnosus - pomaga chronić jelita, by uniemożliwić osiedlanie się złych bakterii

Lactobacillus bulgaricus - pomaga zachować czystość i równowagę w jelicie cienkim

Lactobacillus plantarum - zabezpiecza kluczowe substancje odżywcze, witaminy oraz antyutleniacze, aby przeciwdziałali niepożądanym substancjom zawartym w naszym pożywieniu.

Jest to obecnie jedyna na rynku stabilna formuła sześciu szczepów probiotycznych, która nie wymaga przechowywania w lodówce.

Ogromnym atutem Forever Active Probiotic jest jego współdziałanie z naszym opatentowanym miąższem Aloe Vera. Aloes działa jako "prebiotyk", wspomagając wytworzenie i utrzymanie odpowiedniego środowiska dla działania probiotyków.

  • wspiera zdrowie układu trawiennego
  • poprawia przyswajalność substancji odżywczych i zwiększa odporność organizmu
  • wyjątkowa mieszanka sześciu szczepów bakteryjnych
  • nie wymaga przechowywania w lodówce
Zawartość składników odżywczych 1 kapsułka
Bakterie kwasu mlekowego 9.6 x 10^9 jtk

INNE SKŁADNIKI:

Olej palmowy, żelatyna, glicerol, lecytyna, pektyny.

OPAKOWANIE: 30 kapsułek

Komentrze

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD