Obecnie mamy 15 gości na stronie.

Forever A-Beta-Care

cena: 133,92 zł

Beta karoten jest wszechstronną witaminą, która bierze udział w wielu znaczących procesach naszego organizmu. Jest m.in. niezbędny dla zachowania zdrowia oczu, korzystnie wpływa na stan skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci. Odgrywa również istotną rolę w procesie specjalizacji komórek i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu żelaza.

Forever A-Beta-Care - jest połączeniem beta-karotenu (prowitaminy A), witaminy E i selenu.

W Forever A-Beta-Care witamina A znajduje się w postaci betakarotenu - czyli tak zwanej prowitaminy, z której organizm sam wytwarza sobie w jelicie cienkim właściwą witaminę A. I co najważniejsze? produkuje jej przy tym tylko tyle, ile sam zechce (nie ma możliwości jej przedawkowania!), a sama witamina A jest najlepszej jakości, bo nasza własna.

Witamina E jest również ważna dla prawidłowego funkcjonowania - nie bez powodu nazywamy ją "witaminą dla serca", gdyż jest niezbędna dla prawidłowego dotleniania tego najważniejszego z narządów. Na ogół większość społeczeństwa ma jej za mało, a zwłaszcza Ci z nas którzy piją zbyt duże ilości kawy.

Selen - jego naturalna postać to L-selenometionina (taka sama, jak występuje np. w kukurydzy), bez której niemożliwa jest np. odporność organizmu na rozmaite choroby i procesy degeneracyjne, w tym również nowotworowe. Selen jest pierwiastkiem śladowym, więc ludzki organizm potrzebuje go niewiele. Jednak już te niezbyt duże ilości selenu, działając synergicznie z witaminami A i E, zapewniają zdrowie skóry, włosów oraz dobre widzenie.

Witaminy A i E nie tylko działają ochronnie; są również niezbędne do utrzymania w zdrowiu i dobrej kondycji skóry, oczu, układu krwionośnego i hormonalnego.

Stosując A-Beta-Care zabezpieczamy nasz organizm przed wyjątkowo szkodliwą działalnością tzw. wolnych rodników, których pod dostatkiem dostarcza nam coraz bardziej zanieczyszczone środowisko. Wolnym rodnikom przypisano wiele agresywnych szkodliwych działań dla ludzkiego organizmu: Obecnie obwinia się je nie tylko o przyspieszanie procesów starzenia zarówno skóry, jak i całego ciała, ale także oskarża o wysoce prawdopodobną możliwość inicjowania procesu nowotworowego

Podsumowując Witamy A, E wraz z Selenem

  • Pomagają zwalczać kłopoty skórne
  • Sprzyjają prawidłowemu krążeniu
  • Zapewnia solidną, naturalną ochronę przeciwutleniającą
  • Zwalczają wolne rodniki zapobiega to degeneracji tkanek

Sposób użycia produktu: - Jedna kapsułka dziennie w czasie posiłku.

Cena za opakowanie - 100 kapsułek

1 kapsułka to codzienny wydatek w wysokości 1,23 zł

Pamiętaj - Kupując ten produkt kupujesz witaminę Młodości

Komentrze

Polecamy:

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD