Obecnie mamy 15 gości na stronie.

Forever Active HA

cena: 154 zł

Forever Active HA to źródło unikalnej formy kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej, który ma właściwości nawilżające i smarujące, oraz olejku imbirowego i kurkumy. Dzięki temu jest to jeden z najskuteczniejszych dostępnych na rynku nawilżających suplementów odżywczych dla stawów i skóry.

Kwas hialuronowy (HA) to substancja wytwarzana przez nasz organizm, która amortyzuje stawy i sprawia, że poruszają się one bez tarć. Zapewnia on także właściwe nawilżenie skórze. W miarę upływu czasu organizm wytwarza coraz mniej kwasu hialuronowego. Wtedy stawy tracą naturalną elastyczność, a skóra nabiera szorstkiego, suchego wyglądu. Natomiast imbir i kurkuma są od stuleci wykorzystywane przez chińskich zielarzy dla wspierania prawidłowego funkcjonowania stawów.

Zawarte w Forever Active HA kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej, olejek imbirowy i kurkuma sprawią, że znowu zaczniesz działać jak dobrze naoliwiona maszyna!

  • 'Smar' dla stawów i nawilżacz dla skóry
  • Unikalna forma kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej
  • Zawiera dobroczynne dla stawów: imbir i korzeń kurkumy

Główne składniki: Dane suplementacyjne dla 2 kapsułek:

Kompleks kwasu hialuronowego Injuv (dostarczajacy 9% kwasu hialuronowego o niskiej masie czasteczkowej z hialuronianu sodowego) 80 mg Olejek imbirowy (Zingiber officinale) korzeń 50 mg Kurkuma (Curcuma longa), sproszkowana korzeń (95% kurkuminy) 50 mg

Inne składniki: Olejek sojowy, żelatyna, gliceryna, żółty wosk pszczeli, maltodekstryna, woda oczyszczona, tlenek cynku i lecytyna.

Sposób użycia: Jako suplement dietetyczny 1-2 tabletki dziennie. Do ssania

Opakowanie: Cena za opakowanie 60 kapsułek

1 kapsułka to codzienny wydatek w wysokości 2,36 zł

Komentrze

Polecamy:

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD