Obecnie mamy 19 gości na stronie.

Pola Zieleni

cena: 54,43 zł

Już w latach trzydziestych XX wieku naukowcy stwierdzili, że w naszej diecie o wiele za mało jest ciemnozielonych warzyw liściastych i z tego powodu spotykają nas rozmaite przykre dolegliwości - od kłopotów z przewodem trawiennym do uporczywej niedokrwistości.

Wtedy też zaczęto produkować pierwsze specyfiki, które miały na celu dostarczyć w postaci tabletek to, czego nie czerpiemy w dostatecznej ilości wprost z Natury. Nic tak jak ciemnozielone warzywa liściaste nie zaspokaja zapotrzebowania naszego organizmu na beta-karoten (procentowo więcej jest go w zielonych listkach niż nawet w marchwi i dyni!), chlorofil, błonnik, żelazo, kwas foliowy i naturalną witaminę K.

Forever Living Products proponuje wszystkim bardzo wartościowe pod względem odżywczym zielone źdźbła młodych zbóż: pszenicy i jęczmienia oraz lucernę, zebrane w momencie, gdy stanowią prawdziwą skarbnicę tych składników, których nam brakuje na co dzień w diecie. Zwłaszcza lucerna - absolutna "rekordzistka" wśród zielonych listków pod względem zawartości łatwo przyswajalnego żelaza - godna jest uwagi ze względu na to, że używa się jej już od dawna w medycynie ludowej wielu krajów jako "środka na dobrą krew".

Dla lepszego przyswajania wszystkich naturalnych substancji zawartych w Polach Zieleni, dobrze jest popijać te zielone tabletki czystym, naturalnie stabilizowanym miąższem Aloe Vera.

  • działają wybitnie wzmacniająco, zwłaszcza w tych porach roku, gdy jesteśmy osłabieni i narażeni na infekcje
  • wpływają dobroczynnie na pracę przewodu pokarmowego
  • bogactwo substancji mineralnych
  • zawierają chlorofil
Zawartość składników odżywczych 1 tabletka
Sproszkowane liście zielonego jęczmienia 127 mg
Sproszkowane liście zielonej pszenicy 127 mg
Sproszkowane liście lucerny 127 mg

Główne składniki:

Młody jęczmień, miód, sorbitol, zielona pszenica, lucerna, pieprz Cayenne.

Sposób użycia: Jako suplement dietetyczny 1-2 tabletki dziennie w zależności od potrzeb

Opakowanie: Cena za opakowanie 80 tabletek do ssania

1 tabletka to codzienny wydatek w wysokości 0,62 zł

Komentrze

Polecamy:

  1. Zapobiegajmy nadpobudliwości i zaburzeniom koncentracji - dr med. Jerzy Oleszkiewicz

    Nadruchliwe i rozkojarzone dzieci - widzimy już niemal wszędzie. Rodzice określają ich, że są "energiczni", nie dostrzegają (lub nie chcą widzieć) patologii.

    więcej»

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD