Obecnie mamy 14 gości na stronie.

Vitolize - suplement diety dla Kobiet

cena: 144,00 zł

Dyskomfort związany z PMS, menopauzą lub dalekim od optymalnego funkcjonowaniem układu moczowego może być powodowany zmianami hormonalnymi i konkretnymi potrzebami odżywczymi.

Naturalna mieszanka bogatych w antyutleniacze owoców, ziół, witamin i minerałów w Vitolize dla Kobiet, suplemencie dla kobiecej witalności, została skomponowana z myślą o kobiecych potrzebach.

Unikalna mieszanka składników roślinnych

W skład Vitolize dla Kobiet wchodzi unikalna mieszanka substancji roślinnych, sproszkowanych jabłek, passiflory i jagód cytryńca. Każda z nich od wieków używana jest dla zachowania równowagi hormonalnej oraz by wspierać ogólne zdrowie i dobre samopoczucie. Substancje roślinne zostały następnie złączone z żurawinami, sproszkowanymi w unikalny sposób,przyczyniający się do wzmocnienia naturalnych korzyści, jakie mają świeże żurawiny. Opatentowana technologia sprawia, że żurawiny chronione są przed zniszczeniem przez kwasy w żołądku, dzięki czemu zawarte w nich substancje odżywcze trafią do dolnego odcinka przewodu pokarmowego skąd są wchłaniane.

Ekskluzywna mieszanka substancji odżywczych

Vitolize zawiera także mieszankę substancji odżywczych opracowaną specjalnie dla wspierania równowagi hormonalnej oraz ogólnego samopoczucia kobiet. Magnez, witamina C i witaminy B mają kluczowe znaczenie dla produkcji hormonów, a stres i popularne leki takie jak środki antykoncepcyjne i środki hormonalnej terapii zastępczej, uszczuplają ich ilość w organizmie. Witaminy te zostały połączone z opatentowanymi postaciami żelaza i wapnia - dwoma minerałami kluczowymi dla zdrowia układu krwionośnego i kości kobiet. Zostały one skomponowane w takich proporcjach, by zapewniać optymalne działanie.

Zawartość składników odżywczych 2 tabletki
Witamina C 40 mg (50%*)
Witamina E 11 mg (92%*)
Witamina D 5 mg (100%*)
Witamina B6 0,7 mg (50%)
Witamina B12 1,2 mg (48%)
Kwas foliowy 100 mg (50%)
Żelazo 2,5 mg(18%)
Sproszkowana żurawina 250 mg
Sproszkowane jabłko 12 mg
Sproszkowane owoce męczennicy 12 mg
-/- cytryńca górskiego/td> 12 mg
*- % zalecanego dziennego zapotrzebowania

Komentrze

Polecamy:

    aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD