Obecnie mamy 16 gości na stronie.

Forever Calcium

cena: 108,86 zł

Wapń jest jednym z najważniejszych minerałów budujących nasz organizm. Stanowi około 2% masy Twojego ciała! Najwięcej, bo prawie 99% tego pierwiastka buduje ludzki układ kostny (w tym również zęby), a pozostała ilość gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie komórek nerwowych, krwi oraz innych tkanek.

Oprócz kłopotów z tworzeniem i regeneracją kośćca niedobór wapnia powoduje zaburzenia przewodzenia impulsów nerwowych, krzepliwości krwi, pracy mięśni i wydzielania niektórych hormonów np. insuliny. Badania wykazują, że ponad 75% żyjących współcześnie ludzi spożywa za mało wapnia w swojej dziennej diecie.

Efektywne uzupełnianie niedoborów wapnia to takie, w czasie którego ten ważny pierwiastek wprowadzany jest do organizmu razem z innymi substancjami (zwłaszcza witaminą D3 i magnezem), które umożliwiają jego przyswajanie i biologiczne wykorzystanie. Forever Calcium jest właśnie takim produktem, w których połączono wapń z magnezem i witaminą D3 w doskonałych proporcjach. Maksymalne wchłanianie wapnia jest także zapewnione przez jego nieorganiczno-organiczne połączenie (cytrynian wapnia), o znanej i dokładnie przebadanej biodostępności.

Codzienne zażywanie Forever Calcium zapewnia mocne, trwałe kości, zdrowe zęby, lepsze funkcjonowanie przemiany materii i układu nerwowego, zwiększoną odporność przeciwko infekcjom. Produkt ten jest wskazany szczególnie w okresie intensywnego wzrostu, a także w wieku dojrzałym, jako profilaktyka osteoporozy i osteomalacji.

  • łatwoprzyswajalny wapń z witaminą D i magnezem
  • pomaga wzmacniać kości i zęby
  • znakomite uzupełnienie codziennej diety, często zbyt ubogiej w ten ważny pierwiastek

Główne składniki

Zawartość składników odżywczych 2 tabletki
Wapń 500 mg (63%*)
Magnez 200 mg (67%*)
Witamina D 5 mg (100%*)

* % zalecanego dziennego spożycia

Inne składniki:

Fosforan dwuwapniowy, kwas stearynowy z warzyw, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, stearynian magnezu z warzyw, ekstrakt z soi, kwas cytrynowy, hydroksypropylometyloceluloza, naturalny aromat.

Sposób użycia: Jako suplement dietetyczny 1-2 tabletki dziennie.

Opakowanie: Cena za opakowanie 90 tabletek

1 tabletka to codzienny wydatek w wysokości 1,11 zł

Komentrze

Polecamy:

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD