Obecnie mamy 17 gości na stronie.

Aloesowy Zestaw Tonizujący do Ciała

cena: 452,03 zł

Zestaw ten to nie tylko sposób na piękną i gładką skórę całego ciała ale także i rewelacyjne narzędzie do tak zwanego "rzeźbienia sylwetki". Używając zgodnie z instrukcją elementów składowych zestawu można znacząco poprawić wygląd swojej skóry, ujędrnić ciało, a także - uwaga! - stracić kilka zbędnych centymetrów w miejscach największego nagromadzenia podskórnej tkanki tłuszczowej!

W Aloesowym Zestawie Tonizującym wykorzystano nie tylko regeneracyjne i nawilżające właściwości miąższu aloesowego ale także jego niezwykłe penetracyjne zdolności. Wspaniałe efekty przynosi zastosowanie tego zestawu do walki z bardzo przykrą i szpecącą dolegliwością, jaką jest cellulit (tzw. zespół skórki pomarańczowej).

  • Aloesowy Krem Tonizujący do Ciała
  • Aloesowy Krem Pielęgnacyjny do Ciała
  • Aloesowy Żel do Kąpieli

Dodatkowo w eleganckim opakowaniu z zestawem znaleźć można:

  • Rolkę specjalnej folii do owijań z Kremem Tonizującym
  • Myjkę z szorstkich włókiem luffy dyniowatej do masażu całego ciała Aloesowym Żelem w czasie kąpieli

Korzystanie z aloesowego zestawu tonizującego

Etap 1 - Mierzenie obwodu wybranych części ciała, które będziemy poddawać tonizacji Wyniki należy zapisać w tabelce. Już wcześniej trzeba jednorazowo ustalić miejsca, których obwód będzie pod kontrolą (odpowiednie poziomy zaznaczone np. na framudze drzwi, gdy stoimy do niej równolegle).

Etap 2 - Przygotowanie skóry ciata do tonizacji W tym celu obracamy ruchomą głowicę dozownika Aloe First w położenie "spray" i naciskając pompkę nanosimy cienką warstwę płynu na te obszary ciała, które zamierzamy poddać aloesowej tonizacji. W celu przyspieszenia wchłaniania preparatu można go lekko wmasować. Głównym składnikiem Aloe First jest czysty sok aloesowy, który ułatwia wnikanie w głąb tkanek wszystkich elementów tonizacyjnych. Mimo iż Aloe First nie wchodzi w skład Aloesowego Zestawu Jonizującego, warto go stosować jako wstęp do tonizacji, gdyż znakomicie przyspiesza jej efekty, zwłaszcza w przypadku dość już zaawansowanego cellulitu.

Etap 3 - Nakładamy Aloesowy Krem Jonizujący na wybrane do tonizacji fragmenty ciała. Mogą to być uda, pośladki, biodra, brzuch, talia i obszar pod biustem, ramiona od łokcia aż do dołu pachowego. Nie wolno nakładać tonera na biust, szyję, twarz, dekolt. Należy unikać kontaktu z błonami śluzowymi. Krem przez chwilę wmasowujemy, zawsze w kierunku "do serca", a następnie tonizowane fragmenty ciała owijamy dołączoną do zestawu folią. Folia nie powinna zbytnio uciskać tkanek (aby nie zahamować krążenia skórnego), ale nie może również opadać. Folię owijamy dwuwarstwowo, pomijając obszary od biustu w górę, poniżej łokci i poniżej kolan.

Etap 4 - Teraz spróbujemy ułatwić proces tonizacji przez odpowiednie rozluźnienie wszystkich mięśni. Kładziemy się wygodnie, z poduszką pod plecami i nogami uniesionymi nieco wyżej niż reszta ciała. Należy starannie otulić się pledem, gdyż jednym z warunków powodzenia tonizacji jest utrzymanie właściwej temperatury. Aloesowy Krem Jonizujący zawiera substancje naturalne (olejek cynamonowy, wyciąg z pieprzu tureckiego), które działają miejscowo rozgrzewające. Jest to niezbędne dla usprawnienia procesów metabolicznych w skórze właściwej i tkance podskórnej. Musimy więc przygotować się na to, że podczas sesji będzie nam raczej ciepło. Niektóre osoby w tym czasie dość obficie się pocą. Jest to bardzo dobry objaw. Spróbujmy się maksymalnie odprężyć za pomocą dobrej książki lub łagodnej muzyki, gdyż jakiekolwiek napięcia mięśniowe mogłyby utrudnić drogę do wewnątrz aktywnym składnikom miąższu aloesowego i innym komponentom tonera. Uwaga: tonizacja pod owinięciem z folii trwa godzinę. Przedłużanie sesji poza ten okres czasu niczemu nie służy, a nawet może przynieść nieoczekiwane i niepożądane efekty (zbyt długie zablokowanie oddychania skórnego). Me wolno zasnąć! W tym celu, jeszcze zanim się wygodnie ułożymy, nastawiamy minutnik lub budzik.

Etap 5 - Zakończenie tonizacji pod folią Rozpoczęte procesy stymulacji, gojenia i oczyszczania skóry oraz tkanki podskórnej będą trwały dalej i właśnie dlatego po zdjęciu folii nie należy się kąpać przez co najmniej sześć godzin. Folię ostrożnie rozcinamy nożyczkami i wyrzucamy -jest to artykuł jednorazowego użytku. Jeżeli toner nie wchłonął się całkowicie pod folią, wmasowujemy go delikatnymi ruchami. Jednak częściej się zdarza, że po tonerze dawno już nie ma śladu - wtedy wklepujemy w obszary tonizowane odrobinę Aloesowego Kremu Pielęgnacyjnego. Taki zabieg stanowi znakomite zakończenie procesu "gorącej" tonizacji, zamyka pory skórne i wygładza naskórek.

Etap 6 - Kolejny pomiar i wpisanie wyników do tabelki Lokalne różnice w obwodach niektórych partii ciała mierzonych przed sesją i po niej mogą sięgać nawet dwóch centymetrów! Tylko spokojnie. To jedynie dowód, że nasze ciało z chęcią poddaje się procesowi tonizacji. Tak duże różnice pochodzą przede wszystkim ze sporej utraty wody z tkanek podczas tonizacji połączonej z rozgrzewaniem. Do następnego owijania folią nastąpi jednak częściowe wyrównanie bilansu wodnego tkanek, więc ubytek mierzony w obwodzie nigdy nie będzie widoczny gołym okiem następnego dnia po sesji tonizacyjnej. Redukcja tkanki tłuszczowej następuje stopniowo. Najlepiej będzie porównywać ze sobą wyniki pomiarów np. dokonywanych po sesji co cztery owijania. Dopiero odczytana w ten sposób różnica jest prawdziwą miarą sukcesu prowadzonej przez nas tonizacji.

Komentrze

Polecamy:

  1. Wiosenne porządki z pomarańczową skórką!

    Wielkimi krokami zbliża się wiosna, z każdym dniem nasze ubrania będą coraz mniej zakrywać, a coraz więcej odsłaniać. I co wtedy? Czy zimowe palta zrzucimy z ulgą czy z "lekką nieśmiałością"? Czy odkryta skóra będzie gładka i jędrna, czy nie do końca?

    więcej»

aloes.com.pl All rights reserved. projekt graficzny CWD